Ankara Şehir Hastanesi burun estetiği

Pesadilla

Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2022
50
11
26
Arkadaşlar merhaba.
Bu yılın sonunda Ankara Şehir Hastanesinde Op.Dr. Hasan Murat Ergani tarafından burun operasyonum gerçekleştirilecek. Ancak merak ettim şu, daha önce şehir hastanesinde ya da Hasan Bey'e burun estetiği yaptıran var mı?

Arkadaşlar merhaba.
Bu yılın sonunda Ankara Şehir Hastanesinde Op.Dr. Hasan Murat Ergani tarafından burun operasyonum gerçekleştirilecek. Ancak merak ettim şu, daha önce şehir hastanesinde ya da Hasan Bey'e burun estetiği yaptıran var mı?
Merhaba bende burun estetiği olmak istiyorum Şehir Hastanesinde ne kadara yapıyorlar

Arkadaşlar merhaba.
Merhaba
Bu senenin sonunda demişsiniz de merak ettimm. Acaba hastane tarafından mı bu kadar ileriye tarih veriliyor? Ben de şehir hastanesinde ameliyat olmayı düşünüyorum da.

Merhaba
Bu senenin sonunda demişsiniz de merak ettimm. Acaba hastane tarafından mı bu kadar ileriye tarih veriliyor? Ben de şehir hastanesinde ameliyat olmayı düşünüyorum da.
Merhaba. Asistan ile görüşüyor muayene oluyorsunuz önce, o doktoa iletiyor. Operasyonunuz gerekli görülürse doktor ile görüşüyorsunuz. Doktorda kendi takvimine göre tarih veriyor.

Merhaba. Asistan ile görüşüyor muayene oluyorsunuz önce, o doktoa iletiyor. Operasyonunuz gerekli görülürse doktor ile görüşüyorsunuz. Doktorda kendi takvimine göre tarih veriyor.
Arkadaşlar merhaba.
Bu yılın sonunda Ankara Şehir Hastanesinde Op.Dr. Hasan Murat Ergani tarafından burun operasyonum gerçekleştirilecek. Ancak merak ettim şu, daha önce şehir hastanesinde ya da Hasan Bey'e burun estetiği yap
Arkadaşlar merhaba.
merhabalar ameliyat oldunuz mu ben de olmayı düşünüyorum sonuçtan memnun musunuz fiyat ne kadardı bi bilgilendirir misiniz

X