Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara'da Gelinbaşı ve makyaj için EN İYİ KUAFÖR hangisi?

Ben İzmirde oturan kardeşimin düğünü için Batıkent'te Bianco Kuaför var hiç düşünmeden ayarladım, Kaş kontürü için gittiğim Betül Koçer Mükemmel bir makyöz, Bende bu sayede tanımış oldum, hem erkek hem bayan kuaförü var salon geniş ferah, günde 3-4 gelin başı yapıyorlar bence bu da tecrübeli olduklarını gösterir. ben bi görüşün derim ya da enazından internetten araştırın.
Fiyatı değiştimi bilmiyorum ben mayıs ayında 600tl ye saç makyaj prova dahil anlaştım, geçen yılki fiyatımız henüz artış yapmadık demişlerdi.

kızlar benim düğnümde seneye olacak şimdiden bakıyorum kuafördür gelinliktir. batıkentte la mode diye bi düğün salonu var ve salon sahibinin aynı isimde kuaförüde var. şöyle bi durum var eğer o salonu tutrsan kuaföründen ücretsiz olarak yararlanabiliyosun. ama ben biraz endişe ediyorum.çok özen gösterirler mi acaba?? daha önce bu kuaföre giden varsa yaşadıklarını anlatabilirmi???

merhaba benim düğünüm de la mode'de olacak gibi siz memnun kaldınız mu kuaföründen?

Merhabalar gecikmiş bir cevap olacak ama yeni gördüm. Arkadasım orayla anlastı gectıgımız yaz. Kendisi cok begendı ama bence berbattı. Ben kır düğünü gibi konseptlerden doğal gelinlerden hoşlanıyorum daha çok fakat burası abartılı bir saç abartlı ışıltılı makyaj anlayısını benimsemiş daha cok. Bnm düğünüm agustos 2014te oldu hiç bakmayı düşünmedim. Bigün mutlaka gidip bi prova yaptırın. Olurya beğenmeZseniz salon için orayla anlaşsanızda başka yerde saç makyaj işini halledersiniz. Umarım hersey cok iyi olur.

merhaba, la mode'Nin yaptığı saç makyajı neden beğenmediniz acaba çok mu abartılıydı?

başak kuaför gelin başı ve makyajında iyi ama diğer işlerde çok ilgisiz erkek çalışanları özellikle. bi soru soruyosun cevap almak için köpek çektiriyo sana. böyle bi ukalalık olamaz ya. oranın sahıbı olan şahıs da her ama her geline aynı şakalar espriler aynı iltifatlar falanlar filanlar.... otomatiğe bağlamışlar günde onlarca gelin çıkarmaktan.ç emin olun bi özelliğiniz kalmıyor.

Aşırı pahalı aşırı hemde açıkcası ben saç ve makyaja 1000 tl vermem benim için çok fazla o daha uygun yerler baksam iyi olur
Canım okadar vermeye gerek yok Anlarda Atilla köylü var fiyat gayet ekonomik insteramda paylaşıyorlar işleride çok güzel. Bakmanızı tavsiye edrim ankarda iseniz Atilla köylüyle bence görüşün.

X