Ankarada iğneli epilasyon önerisi

_Duru_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2022
1
0
23
Merhaba ben ankarada yüzüme iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum, kendiniz gitmiş olsun yakınınız gitmiş olsun vs. önerebileceğiniz güvenilir, yüzde yara bırakmadan iyi iş yapıyorlar diyebileceğiniz yerler varsa söyleyebilirseniz çok sevinirim

Merhaba ben ankarada yüzüme iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum, kendiniz gitmiş olsun yakınınız gitmiş olsun vs. önerebileceğiniz güvenilir, yüzde yara bırakmadan iyi iş yapıyorlar diyebileceğiniz yerler varsa söyleyebilirseniz çok sevinirim
Merhaba yillarca yuzumleugrastim pskoljim bile bozulmustu.selanik cad 6/15 kizilay sevda hanim derim.ne bir iz ne leke bisey kalmadi.Rabbime sukur..

canım merhaba ben iğneliden çok korktuğum için buz epilasyon yaptırdım ankarada şu an hepsi gitti diyebilirim çok çok memnunum istersen adres verebilirim

X