Premature Bebekler Ankara’da iyi bir riskli gebelik için doktor tavsiyesi

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Ankara’da kadın doğum doktoru arıyorum riskli gebelik için tavsiye verir misiniz. İlk gebeliğimde erken doğum yaptım o yüzden aynı şeyleri yaşamak istemiyorum
Maddi imkanlarinizi bilemiyorum ama ben 38 yasinda hamile kaldigim icin riskli olabilir korkusuyla bastan perinatolog bir uzmana gittim hep. O takip etti. Ankara memorial hastanesi Ertugrul Karahanoglu. )Hani cekiniyorsaniz zaten artik hamileyken nerdeyse doguma kadar alttan muayene etmiyor doktorlar. Daha once konustugum bikac kisi erkek diye cekinmisti o yuzden soyluyorum. ) cok cana yakin bir doktordur ve bilgili ayni zamanda. Her muayenemizde nerdeyse detayli ultrason yapti:)) icim cok rahatti son gune kadar kendisiyle. İnstagram sayfasi da var ismiyle aratabilirsiniz. Riskli bircok gebeligi takip ediyor. Ve zamaninda mudahale edebiliyor. Gonulden tavsiye ederim ama dedigim gibi maddi imkanlar dahilinde. Su an muayeneler bin tl olmustur. Biz dogum paketiyle almistik hepsi icinde cok uyguna gelmisti. Dogum olarak da memorial hastanesini cok oneririm. İki gece kaldim. Ettafimda hemsire ordusu vardi ve eve geldigimde nasil emzirmem gerekir ve nasil alt degistirmem gerekir biliyordum.

Teşekkür ederim ☺️ doğumum 37+1 de oldu normalle başlayıp sezaryenle doğum gerçekleşti bebegimin hayatı riske girdiği için ama çok şükür şuan evimizdeyiz ve saglikliyiz
Tarihe bakmamisim. :) neden hortladi ki bu konu? Saglikli olmaniza cok sevindim gule gule buyututun:) belki arama yapan baskasinin isine yarar cevabim:)

X