Ankara'da uygun fiyatlı gebelik,gebelik takibi,doğum için doktor hastane araştırması ;)

seneyebelki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2014
427
311
Merhaba herkese :KK66:

Ankarada olupta gebelilk takibi ve doğum için önereceğiniz gittiğiniz doktor ve hastaneleri paylaşır mısınız :KK66:

Merhaba canım , ben prof Batuhan Özmen'e gidiyorum . Kendi muayenehanesi var özel ayrıyeten ank ünivde profesor. Muayenehanesinde kontroller yapılıyor, nst veya diğer küçük işlemler(b12 im eksikti orda yaptılar, ikili tarama için kan alındı vs) oradaki hemşire tarafından yapılıyor, şeker yüklemesi veya detaylı için ank üniv cebeci tıp fakültesinde oluyor. genelde kontroller ilkin 3 haftada bir sonra 4 haftada bir oluyor ücretli.son 4 kontrol(36-40) ve normal/sezeryan ücreti oluyor doktorun(5500 bu sene için) ve tıp fakültesinde oluyor. Doğum tecrübem henüz yok ama pandemi öncesi hocaya ameliyat olmuştum rahmimde sorun vardı ve baya iyi geçti ameliyatım, tek kişilik özel odada kalmayı seçtim ameliyat sonrası bir ziyaretçiyle. Şimdi nasip olursa sezeryan olucam yine tek kişilik odada eşimle kalacağım inşallah . Tabii pandemide hemşire sayısı vs yeterli midir bilmiyorum ama doktoruma çok güvendiğim için ve başkalarından da sezeryanının çok iyi olduğunu duyduğum için (ablam vs.) tıp fakültesini düşünüyorum. Daha bol param olsaydı tobb'da yapardım ama tobb bunun için ekstra 4500 gibi bir rakam istiyor. Hayırlısı olsun hakkınızda

X