Tüp Bebek Merkezleri ankaradaki tüp bebek merkezleri bakarmısınız

mrb arkadaşlar bugün negatif sonuç aldım malesef ankarada yeniyim ve tüp bebek merkezleri hangisi iyi birde malesef en çok yıprandığımız maneviden sonra maddi fiyatları ne bilgisi olan arkadaşlar lütfen yazın
Ben kendi hikayemi anlatayım aslında normal bir kontrolden sonra çikolata kistimin olduğunu öğrendim hamileliğe engel oluyordu sonra laparoskopi ile kistler alındı ardından tüp bebek tedavisi gördüm şuan hamileyim.Doktorumun kendi kliniği var Esra Çabuk Cömert maliyet olarakta 14 civarı gitmiştir.Sadece Tüp bebek 8.500 gerisi ilaçlara falan gidiyor.

Merhaba Samsunda bir profesöre tedavi oldum tedavi sonrası Ankara Genart tüp bebek merkezine yönlendirildim ve orada tüp bebek yaptırdım. Çalışanlar inanılmaz ilgili ve transferi gerçekleştiren doktorum Aysun Baltacı mükemmel bir insan. Dualarla transferi gerçekleştirdi ve çok şükür hamileyim suan 8aylık 🥰 inşallah kısa sürede size de nasip eder fiyat olarak Mayıs 2019da 7.5 ödedik hastaneye ilaçlar falan 10bine yakın tuttu Centriumpark çok tuzlu transferi yapan doktor ünlü olduğu için galiba ama inanın parayı çok verince kesin tutacak diye birşey yok ne yazıkki o kadar para vermeye gerek yok bence
Merhaba hayirli olsun öncelikle. Siizn sıkıntınız neydi?

Canim google den neredeyse ankaradaki bütün tüp bebek merkezlerini aradim. Sanki anlasmali gibiler aralarinda en fazla 500tl var.
Cogunlugu
8500_8750 tup bebek
1500_1900 embriyo dondurma
400 _500 arasi ilk muayene ücreti aliyorlar
Ilac vs. 15.000buluyor nereye gidersen

Ben bahceci ile gürgan klinik atasinda kaldim
Kendi doktorum ve burdaki bazi arkadaslar gurfan klinigi önerdi. Sanirim orayi denicem mayis ayinda.
Ne yaptınız acaba merak ettim.. Ben de yer arayışındayım

X