Anksiyete titreme

Merhaba öncelikle geçmiş olsun ..Bende panik atak var titreme ,ağız kuruluğu, denge kaybi ,uyuşma bunlar anksiyete de oluyor titreme, eğer uzun zamandır bu tür sorunla karşılaşıyorsaniz bir doktora gorunmenizde fayda var
Doktora gittim ilacta kullanıyorum ama titremeye engel olamıyorum

Titreme derken nasıl bişeyden bahsediyorsunuz. Nabız yüksekliği gibi mi yoksa iç titremesi gibi ya da normal el titremesi falan mı biraz anlatabilir misiniz bide ne zamandır ilaç kullanıyorsunuz ve ilacınızın adı nedir

Titreme derken nasıl bişeyden bahsediyorsunuz. Nabız yüksekliği gibi mi yoksa iç titremesi gibi ya da normal el titremesi falan mı biraz anlatabilir misiniz bide ne zamandır ilaç kullanıyorsunuz ve ilacınızın adı nedir
Paxera kullanıyorum 9 ay oldu. Nabzımı zaten bütün vücudumda hissediyorum hatta bazen nabız atışlarım vucudumu sallıyor gibi hissediyorum ama onun dışında her yerim kımıl kımıl huzursuz bir titreme

Benim de belden aşağısı içten içten titriyor sanki ama dışardan görünen titreme gibi değil ben hatta başlarda şekerim düşüyor sanıyordum anksiyete yüzündenmis

Benim de belden aşağısı içten içten titriyor sanki ama dışardan görünen titreme gibi değil ben hatta başlarda şekerim düşüyor sanıyordum anksiyete yüzündenmis
Benimde çoğu zaman dışarıdan gözükmüyor baktığım da sadece nabız atışını görüyorum dışardan ama titremede oluyor

Ben de yerimde duramiyorum sanki bı heyecam basıyor mideme vuruyor Allah düşmanıma vermesin çok zor bi durum.Ben de paxera kullanıyorum 2 ay oldu.Siz paxeradan başka ilaç kullaniyormusunuz

Ben de yerimde duramiyorum sanki bı heyecam basıyor mideme vuruyor Allah düşmanıma vermesin çok zor bi durum.Ben de paxera kullanıyorum 2 ay oldu.Siz paxeradan başka ilaç kullaniyormusunuz
Kullanmıyorum benim 9 ayi geçti ilaç kullanalı birakinca çok çok daha kötü oluyorum ama icerkende iyi değilim 😔

Halsiz değilsem yapıyorum kafam dağılıyor ilk zamanlar yapamıyordum sürekli yatıyordum kafam kalkmıyordu ilaca başlayınca biraz biraz yapmaya başladım

X