Anlam veremediğim davranışlar, fikirleriniz önemli 🙏🏻

Biraz kafam yandı açıkçası ama şöyle anladım, siz bu adama pas vermezken sizi gözünde büyüttü büyüttü sonra bir şekilde size ulaşınca büyü bozuldu. Şimdi her şeyi boşverip eski modunuza dönseniz, yine peşinize düşecek. Bazıları böyledir kovalamayı sever, yakalamayı değil.

Biraz kafam yandı açıkçası ama şöyle anladım, siz bu adama pas vermezken sizi gözünde büyüttü büyüttü sonra bir şekilde size ulaşınca büyü bozuldu. Şimdi her şeyi boşverip eski modunuza dönseniz, yine peşinize düşecek. Bazıları böyledir kovalamayı sever, yakalamayı değil.
Sanırım doğru söylüyorsunuz bir şeyler yaşayınca büyüsü bozuldu demek

Gerçekten vaktini ayırıp okuyan fikir belirten herkese çok teşekkür ederim olumlu ya da olumsuz olması fark etmiyor benim dış göze ihtiyacım vardı yorum yapmak için yapan çirkinleşen kaotik insanlarıysa bdv bölümündense daha keyifli şeylere yönlenmelerini tavsiye ederim enerjilerinin tazelenmesi adına çünkü sonuçlarınızı bir sebebe dayandırmadan sadece yüklenerek kendinizi yoruyorsunuz farkında değilsiniz

Düşündükçe hareket alanımı kısıtladığımı fark ettim sayenizde hepinize teşekkür ediyorum :)

Siz her hareketten bir mana cikarip kavga çıkarmışsınız takilten cikma bitirme hic konusmadan istiyosunuzki bunlara ragmen pesinizden kossun. Bence cocuk dengesiz biri oldugunuzu anladi ve uzak durmaya karar verdi sizin sandiginiz kadar yogun duygularida yoktu

Ay lutfen bu iliski karmasi icindeyken baska insanlarin duygulariyla oynamayin
Net olun, konusun.
Yok en yakin arkadasa yazmak yok senin konustugun cocuga yazmak falan cocukca hareteketler..
Arayin oturun bulusun konusun. Devam mi tamam mi diye..
Bu ne yahu.
O kadar takip edene kadAr gondermeli post atana kadar, konussaniz daha iyi olur

Ben de sizin gibi düşünüyorum aslında sadece neden arkadaşını araya soktuğunu anlayamıyorum bu da bir çaba çünkü
Eski sevgilinizin Arkadaşı olduğu için kendini geri çekmiş olabilir ve merak edip bakmıştır ya da “aramızın soğuması ona iyi yönde mi yaramış kötü yönde mi” diye bakmış olabilir

Herşeye anlam yüklememe kararımın ne kadar mantıklı bir karar olduğunu bir kez daha anladım. Size de tavsiye ederim. Kafam nasıl rahat nasıl rahat anlatamam. Her şeyi netleştirmeye çalışmayın, her konuşmayı görüşmeyi ilişkiye çevirmeye çalışmayın. Güzel günlerdi bitti gitti diyip geçin.

Benim burada merak ettiğim sevgilinizin veya ilgilendiğiniz kişinin yeni biri ekledigini nasıl farkediyorsunuz? Bunun için uygulamalar mi var yoksa takip sayısını ezbere mi biliyorsunuz herkesin? Çok yorucu değil mi kimi ekledi kimi beğendi vs vs

Benim burada merak ettiğim sevgilinizin veya ilgilendiğiniz kişinin yeni biri ekledigini nasıl farkediyorsunuz? Bunun için uygulamalar mi var yoksa takip sayısını ezbere mi biliyorsunuz herkesin? Çok yorucu değil mi kimi ekledi kimi beğendi vs vs
Hayır buna ekstra mesai harcamanıza gerek yok takipleştiği insanlar en üstte çıkıyor direkt ve 2 ay boyunca bir değişiklik olmayıp artınca dikkatinizi çekebiliyor

yeni nesil neden sosyal medya üzerinden yapılan eylemlerden mana çıkarmaya çalışarak ilişki kurmaya/yürütmeye çalışıyor anlamıyorum.
enerjinizi atılan hikayeyi bana mı attı başkasına mı, birini takip etti, hesap açtı kapattı vs vs gibi şeyleri irdelemeye çalışmak yerine karşılıklı iletişime verseniz daha sağlıklı ilişkiker kurabilirsiniz.
bunu da sadece kadınlar için yazmadım demek ki erkeklerde bu şekilde iletişim kuruyor ki karşılıklı bir birbirini anlamama durumu mevcut.

yeni nesil neden sosyal medya üzerinden yapılan eylemlerden mana çıkarmaya çalışarak ilişki kurmaya/yürütmeye çalışıyor anlamıyorum.
enerjinizi atılan hikayeyi bana mı attı başkasına mı, birini takip etti, hesap açtı kapattı vs vs gibi şeyleri irdelemeye çalışmak yerine karşılıklı iletişime verseniz daha sağlıklı ilişkiker kurabilirsiniz.
bunu da sadece kadınlar için yazmadım demek ki erkeklerde bu şekilde iletişim kuruyor ki karşılıklı bir birbirini anlamama durumu mevcut.
Ben de benzer bir yorum yaptım oturup bir kafede karşılıklı iki saat konuşsalar her şey şeffaflığı ile görüşülse halledilecek mesele uzamış da uzamış. Ve ortada bir şey yok şarkının sözlerinden anlam çıkarmalar falan çok yorucu işler bunlar.
Konu sahibi bana Cin Ali kitabı önereceğine kendine iletişim üzerine kitaplar almalı ve karşı tarafla sanal olmayan ciddi bir iletişimde bulunup kafasını karıştıran şeylerin cevabını bulmalı babyfistikyesil babyfistikyesil (nasıl kelime haznem güzel mi baya uzun yazdım bak)

Benim yorucu olduğum çıkarımını hangi noktada yaptınız öğrenmek isterim gerçekten
Bu nasıl bir cümle yav 😂

Sürekli kimi takip etti, ne zaman etti, öyle mi yaptı, böyle mi yaptı diye her şeye anlam yüklemeye çalışmanızdan, her hareketi üstünüze alınmanızdan, konuşma yolunu seçmeyip en ufak sorunda engellemenizden olabilir mi acaba?

Ben de benzer bir yorum yaptım oturup bir kafede karşılıklı iki saat konuşsalar her şey şeffaflığı ile görüşülse halledilecek mesele uzamış da uzamış. Ve ortada bir şey yok şarkının sözlerinden anlam çıkarmalar falan çok yorucu işler bunlar.
Konu sahibi bana Cin Ali kitabı önereceğine kendine iletişim üzerine kitaplar almalı ve karşı tarafla sanal olmayan ciddi bir iletişimde bulunup kafasını karıştıran şeylerin cevabını bulmalı babyfistikyesil babyfistikyesil (nasıl kelime haznem güzel mi baya uzun yazdım bak)
İletişim okumam dışında bir problem yok baya kompleks olmuş sizde 🤣

Bu nasıl bir cümle yav 😂

Sürekli kimi takip etti, ne zaman etti, öyle mi yaptı, böyle mi yaptı diye her şeye anlam yüklemeye çalışmanızdan, her hareketi üstünüze alınmanızdan, konuşma yolunu seçmeyip en ufak sorunda engellemenizden olabilir mi acaba?
Sürekli kimi takip etti ne zaman etti gibi bir şey yazmıyor konu içeriğinde, bundan kendisinin rahatsızlık duyduğu için özen gösterdiğini söylemiştim dolayısıyla 1 kere karşılaştığım bir durumdu ve tüm şeffaflığıyla neden böyle yaptığını sordum sosyal medyayı nasıl kullandığını da ben bildiğim için neyi ne için attığını anlayabiliyorum hanımefendi

X