Anlam veremediğim davranışlar, fikirleriniz önemli 🙏🏻

Sürekli kimi takip etti ne zaman etti gibi bir şey yazmıyor konu içeriğinde, bundan kendisinin rahatsızlık duyduğu için özen gösterdiğini söylemiştim dolayısıyla 1 kere karşılaştığım bir durumdu ve tüm şeffaflığıyla neden böyle yaptığını sordum sosyal medyayı nasıl kullandığını da ben bildiğim için neyi ne için attığını anlayabiliyorum hanımefendi
Bir kere olan bişeyi anında yakalamak için sürekli takip ediyor olmak gerek...

Sanal dünyadan çıkıp gerçek ilişkiler yaşamayı düşünmez misiniz acaba?

İnsanlara kendi doğrularınızı kabul yetiremezsiniz sizinki fikir verme boyutunu geçti hadsizliğe ulaştı nerden saldırabilirimin derdinde olan kaotik insanlar, konu içeriğinde 5 yıllık bir ilişki bitirdiğim de yazıyordu. Yani ilişki nasıl yürütülür nasıl yaşanır biliyorum 5 yıl boyunca mesajlaşmadım sevgilimle, mesafe ilişkisi yaşamadık. Başıma ilk kez gelen bir şeyi anlamlandıramadığım için fikir almak istedim sizden

Gece uyku tutmamış belli ki djdkdkdk
Bu kadar cahil olmamalısın. Hayatım bir hikayeden beni seviyor mu bana mı gönderme yapıyor diye düşünüp takipten çıkıp fake den takibe alacak kadar boş değil seninki gibi. Uyku tutmaması değil uyanık olmak durumunda kaldığım bir hayatım var. Tabi senin hayatın Instagram dan ibaret olmuş bunu algılamayabilirsin. Gerçek hayatta bazı zorluklar vardır insanlar uyumaz, uyuyamaz falan.

İletişim okumam dışında bir problem yok baya kompleks olmuş sizde 🤣
Benim de sınıf öğretmeni olmam dışında problem yok Cin Ali tavsiyesi aldım oysa. Hayat işte belki de terzi kendi söküğünü dikemiyor. O kadar iletişim okumussun ama gelmiş burada attığı hikayedeki şarkı sözlerini kendi üstüne alınıyorsun, dumanla haberleş istersen adamla

İnsanlara kendi doğrularınızı kabul yetiremezsiniz sizinki fikir verme boyutunu geçti hadsizliğe ulaştı nerden saldırabilirimin derdinde olan kaotik insanlar, konu içeriğinde 5 yıllık bir ilişki bitirdiğim de yazıyordu. Yani ilişki nasıl yürütülür nasıl yaşanır biliyorum 5 yıl boyunca mesajlaşmadım sevgilimle, mesafe ilişkisi yaşamadık. Başıma ilk kez gelen bir şeyi anlamlandıramadığım için fikir almak istedim sizden
Evet hadsiz insan çok haklısınız. 5 yıl normal bir ilişki yaşamışsanız şu an yaşadıklarınızın altı boş şeyler olduğunu bu şekilde kendi kendinize anlamlar çıkararak ya da takip et/takipten çık yaparak bir yere varamayacağınizi bilmeniz gerekir. Fikir veriyorum ama istediğiniz gibi bir fikir olmadığı halde için hoşunuza gitmiyor

Bu kadar cahil olmamalısın. Hayatım bir hikayeden beni seviyor mu bana mı gönderme yapıyor diye düşünüp takipten çıkıp fake den takibe alacak kadar boş değil seninki gibi. Uyku tutmaması değil uyanık olmak durumunda kaldığım bir hayatım var. Tabi senin hayatın Instagram dan ibaret olmuş bunu algılamayabilirsin. Gerçek hayatta bazı zorluklar vardır insanlar uyumaz, uyuyamaz falan.
Hanımefendi siz gerçekten durumlara karşı at gözlüğüyle bakıyorsunuz ben okuyorum aynı zamanda kendi işimle ilgileniyorum günümün tüm kısmını kadınlar kulübünde ya da kim ne yapmış diye geçirmiyorum şu an hayatımla ilgili sadece konuda anlattığım kadar bilgiye sahipsiniz yereceksiniz diye deli ettiniz kendinizi uyku tutmadı dememdeki neden mesajı gece görmenize emoji bırakmanıza rağmen sabah girip yazmaya ayrıca vakit ayırmanız :))

Evet hadsiz insan çok haklısınız. 5 yıl normal bir ilişki yaşamışsanız şu an yaşadıklarınızın altı boş şeyler olduğunu bu şekilde kendi kendinize anlamlar çıkararak ya da takip et/takipten çık yaparak bir yere varamayacağınizi bilmeniz gerekir. Fikir veriyorum ama istediğiniz gibi bir fikir olmadığı halde için hoşunuza gitmiyor
Olumsuz fikirleri teşekkür ederek ve duymanın iyi olduğunu söyleyerek kabul ettim siz negatif bir insan olduğunuz için bu tavrı hak ediyorsunuz daha fazla uzatmayın enerjimi emdiniz

Hanımefendi siz gerçekten durumlara karşı at gözlüğüyle bakıyorsunuz ben okuyorum aynı zamanda kendi işimle ilgileniyorum günümün tüm kısmını kadınlar kulübünde ya da kim ne yapmış diye geçirmiyorum şu an hayatımla ilgili sadece konuda anlattığım kadar bilgiye sahipsiniz yereceksiniz diye deli ettiniz kendinizi uyku tutmadı dememdeki neden mesajı gece görmenize emoji bırakmanıza rağmen sabah girip yazmaya ayrıca vakit ayırmanız :))
Siz beni ne kadar tanıyordunuz kitap önerisinde bulunurken ? Önce emoji bırakıp sonra mesaj attığıma bile dikkat edecek kadar vakit ayırmışsınız bense demek ki emoji bırakıp mesaja vakit bulamamış sonra yazmışım sandığınızın aksine. Vakit ayırmamdaki sebep benimle boşuna restleştiğinizi size anlatmaya çalışmak (meslek alışkanlığı anlaşılana kadar anlatıyorum böyle)
Olumsuz fikirleri teşekkür ederek ve duymanın iyi olduğunu söyleyerek kabul ettim siz negatif bir insan olduğunuz için bu tavrı hak ediyorsunuz daha fazla uzatmayın enerjimi emdiniz
Yok yok sizin enerji kolay kolay emilmez karşı tarafın sosyal medya hesabına harcadığınız emerjinin onda birini bile harcamadınız bana daha. Negatif olduğumu söyleyen ilk kişisiniz ayrıca. Ve yorumların geneline baktığımda size karşı haklı bir eleştiride bulunduğumu anlıyor at gözlüğüne benim değil sizin sahip olduğunuzu anlıyorum.

Size mutlu günler dilerim hanımefendi daha fazla vakit ayıramiyciim zira🤗✋

Siz beni ne kadar tanıyordunuz kitap önerisinde bulunurken ? Önce emoji bırakıp sonra mesaj attığıma bile dikkat edecek kadar vakit ayırmışsınız bense demek ki emoji bırakıp mesaja vakit bulamamış sonra yazmışım sandığınızın aksine. Vakit ayırmamdaki sebep benimle boşuna restleştiğinizi size anlatmaya çalışmak (meslek alışkanlığı anlaşılana kadar anlatıyorum böyle)

Yok yok sizin enerji kolay kolay emilmez karşı tarafın sosyal medya hesabına harcadığınız emerjinin onda birini bile harcamadınız bana daha. Negatif olduğumu söyleyen ilk kişisiniz ayrıca. Ve yorumların geneline baktığımda size karşı haklı bir eleştiride bulunduğumu anlıyor at gözlüğüne benim değil sizin sahip olduğunuzu anlıyorum.

Size mutlu günler dilerim hanımefendi daha fazla vakit ayıramiyciim zira🤗✋
Evet fark ettim çünkü açtığım konuyu takip ediyorum 😂 Çok komik ve kompleks sahibi bir insansınız 🤣

Şarkıdan anlam çıkarmak, sahte hesaplardan takip vs. ergence işler.
Bir büyü vardıysa da kaçmış, bence daha üzerinde durmayın.

Burda nerden ne çıkarsam da saldırsam diye bekleyen o kadar çok mutsuz kaotik insan var ki. Ben ilk kaydoldugumda cok şaşırdım. Hiçbir sebep yokken bile insanlara saldirabiliyorlar

Burda nerden ne çıkarsam da saldırsam diye bekleyen o kadar çok mutsuz kaotik insan var ki. Ben ilk kaydoldugumda cok şaşırdım. Hiçbir sebep yokken bile insanlara saldirabiliyorlar
Kesinlikle öyle sonra boş insan biz oluyoruz, bütün gün bdv yenileyip kendini göstermeye çalışan insanlar değil :)

Klasik erkek ya. Cidden hepsi genel olarak aynı. Böyle dediğimizde de kızıyorlar.
Şu an teknoloji dünyasındayız taktikler sanal, bundan 30 sene önce, bu sadece size özel atılan hikayeler, şarkılar vs. Radyodan, tvdeki müzik programlarının alt yazılarından mesaj ve şarkı hediye etmelerin aynısı.
Adam uğraşmış uğraşmış, ulaşınca da (neredeyse eminim kendine dair bir değersizlik travması var) hevesi ve heyecanı bitmiş. Bu tip insanlar aşka aşık dediğimiz tipler. Onlar kişileri değil, o ilk heyecanların, tutkuların hissettirdiklerini özler ve ararlar.
Hiç kendinizi yormanıza gerek yok, yaşandı bitti deyip geçmeniz lazım. Değersizlik kodu yine kendisini iteklemeye başladığında geri döner o ancak kabul etmemeniz lazım. Bu maceraların sonu hep aynıdır çünkü.

Çocuk gorusunce fazla elektrik alamamis gibi geldi bana.
Ilgisi kaybolmuş.
O yüzden kafaya takip hala birşeyler yapmaya calismayin kendinizi dusurursunuz.
Bunu yapmayın .
Zaten sorunlu bir ilişkiden cikmissiniz .

Adam olta atmış siz de gelmişsiniz yakınlaşıp öpüşme vs.. Şimdi geri çekiyor tekrar biraraya geldiğinizde daha fazlasını istiyor. Üzgünüm ama çerez görüyor sizi ciddi değil anlayın her yere atlamayın sürekli birileriyle yazışıp

X