Anlamadigim bu klüp te ndn konular kapatiliyor

Sayın Everdeen,

Kurallar gereği tartışmaya dönen konular kapatılır, ilgili site kuralı:
XII) Kişisel tartışma şekline dönüşen konular derhal kapatılır! Kapatılan başlıklara (yazılara) ilgili özel mesaj veya e-posta atılmamasını rica ederiz. Sürekli ikili tartışma yaratan kullanıcılar önce uyarılır, sonra üyelikleri pasif edilir.

Açılan konu bölüm kurallarına uygun değilse ve açan üye yeniyse konusu ilgili bölüme taşınır ama üye kuralları bilen tecrübeli bir üyeyse ve her konusunu sürekli aynı bölüme açmakta ısrarlıysa konusu kapatılır, ayrıca konu siyasi veya dini içerikliyse de kapatılır.

Üyelerin hiçbir paylaşımı silinemez, ilgili yazı:
Merhaba
Oncelikle sunu ifade edeyim her ne olursa olsun ne konu, ne de konularda ki fotograflariniz, ne de hesabiniz kanuni sorumluluklar gereği silinmemektedir.

Bu sebeple sonradan pisman olacaginiz konular acmayin, rahatsiz olacaginiz fotograflari asla paylasmayiniz.

Bir kez daha ifade ediyorum ne uyeliginiz, ne konulariniz silinmemektedir. Icerik disi konular sadece mudiriyet dedigimiz alana sizlerin goremediginiz alana tasinmaktadir.

Uye olunurken site uyelik sozlesmesini onaylarken okumadan onayliyorsunuz. Bunlari orada tek tek anlattik. Bankalar gibi 7-8 punto degil 12 punto buyuklugunde lutfen okuyunuz.

Kısaca, bazı konular vardır ki kurallar sebebiyle kapatılmaları gerekir, bu konuları silemeyiz çünkü üyelerin hiçbir paylaşımını kanunen silemiyoruz.
Kapatılması gereken siyasi ve dini konuları mümkün olan en kısa sürede kapatmaya çalışıyoruz fakat tartışma çıkan konuları daha açıldığı anda bu konu da tartışma çıkar gibi bir kehanette bulunup kapatamayız, zira ne zaman hangi konuda ne olacak bilmemiz mümkün değil.

Açtığınız bu konununda burda olmaması gerekiyor, site yönetimine yönelteceğiniz soru ve önerileri ya özelden sormalı ya da KK Yönetiminden Mesaj Var ! Öneriler, sorular? bölümündeki ilgili alt başlığa konu olarak açmalısınız.

Saygılarımla...

Evet bu zaten problem siz hiddetle cvp hazirlamssinz ama bunu ulastramyosunuz.benim derdimde bu suan yazip cvp bulmak istedim Eminimki cogu kisininde derdi hepimiz kadiniz ve bu durum sinir bozucu.onemli olan kabul etmek ben sesiz kalamam bisey bana ters geldiyse

Yoo hiddetle cevap yazmak ve ulasamamasi degil ki bahsettigim.
Konudaki tartismadan bihaber konusahibine yazmayi kastediyordum. Ve o cumlede de gulmusum dikkat ederseniz:KK66:

Ek: mune gelmis zaten.
Yanit verememis olursaniz eger ilk yorumum hala gecerli, sinirlenmeye kafaniza takmaya degecek bir durum yok :KK66:

Son düzenleme:
Sayın Everdeen,

Kurallar gereği tartışmaya dönen konular kapatılır, ilgili site kuralı:
XII) Kişisel tartışma şekline dönüşen konular derhal kapatılır! Kapatılan başlıklara (yazılara) ilgili özel mesaj veya e-posta atılmamasını rica ederiz. Sürekli ikili tartışma yaratan kullanıcılar önce uyarılır, sonra üyelikleri pasif edilir.

Açılan konu bölüm kurallarına uygun değilse ve açan üye yeniyse konusu ilgili bölüme taşınır ama üye kuralları bilen tecrübeli bir üyeyse ve her konusunu sürekli aynı bölüme açmakta ısrarlıysa konusu kapatılır, ayrıca konu siyasi veya dini içerikliyse de kapatılır.

Üyelerin hiçbir paylaşımı silinemez, ilgili yazı:

Kısaca, bazı konular vardır ki kurallar sebebiyle kapatılmaları gerekir, bu konuları silemeyiz çünkü üyelerin hiçbir paylaşımını kanunen silemiyoruz.
Kapatılması gereken siyasi ve dini konuları mümkün olan en kısa sürede kapatmaya çalışıyoruz fakat tartışma çıkan konuları daha açıldığı anda bu konu da tartışma çıkar gibi bir kehanette bulunup kapatamayız, zira ne zaman hangi konuda ne olacak bilmemiz mümkün değil.

Açtığınız bu konununda burda olmaması gerekiyor, site yönetimine yönelteceğiniz soru ve önerileri ya özelden sormalı ya da KK Yönetiminden Mesaj Var ! Öneriler, sorular? bölümündeki ilgili alt başlığa konu olarak açmalısınız.

Saygılarımla...

Beni bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim konularin silinmesinin yasak olduğunu bilmek bilmedgim ve ogrenmek istedigim bir konuydu ben orda yazilanlarin kalmsndan rahatsiz oldum ve cvp verememkten baska bir çözüm yoksa ve kural buysa saygi duyarim.konunun tarafinizdan acikliga kavusmasi ve bilgilendirmek benim bu klube olan guvenimi kazandi.bi kac günlük üye oldugumu dile getirdim bundan sonra bir sikinti oldgnda kk yonetimine özel olarak yazarim saygilarimla..

Beni bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim konularin silinmesinin yasak olduğunu bilmek bilmedgim ve ogrenmek istedigim bir konuydu ben orda yazilanlarin kalmsndan rahatsiz oldum ve cvp verememkten baska bir çözüm yoksa ve kural buysa saygi duyarim.konunun tarafinizdan acikliga kavusmasi ve bilgilendirmek benim bu klube olan guvenimi kazandi.bi kac günlük üye oldugumu dile getirdim bundan sonra bir sikinti oldgnda kk yonetimine özel olarak yazarim saygilarimla..

Rica ederim önemli değil, üyelerin aklına takılan soruları elimizden geldiğince cevaplamaya çalışıyoruz, öneri, tavsiye, sorularınızda ilgili bölüme konu açabilirsiniz veya direkt bizlere ulaşıp sorabilirsiniz.

Hayırlı sabahlar dilerim...

Aynen katiliyorum!

Ilaveten, her alintiya yanit vermek zorunda da degilsiniz ki... neden sinirlerinizi bozuyorsunuz?
Tamam ilk etapta icinizde kalmasi ve aninda ban i gormek bazen koyuyor ama bunu gunlerce dusunecek kadar veya konu acacak kadar buyutup dert etmenize degmez bence.
Kimse size yazilani okuyup da "aa cevap verememis ezige bak" demez bence. Diyenin de aklindan zoru oldugnu dusunurum sahsen.

Benim tek uzuldugum uzun uzun yazip da gondere bastigimda konu kapatilmistir uyarisini gormem oluyor emegime aciyorum :))

Yazdginiz bu cvbimida verdim bence yazdginizi cvbimi ve tekrar yazdgnizi yeniden okuyun.ben yazdgimi anlayan birilerinden cvbimi aldim.yazdgimi anlamayanlara polemik degil amacim. konu yetikililer tarafindan aydinlandi dahasini konusmaya gerek yok

Yazdginiz bu cvbimida verdim bence yazdginizi cvbimi ve tekrar yazdgnizi yeniden okuyun.ben yazdgimi anlayan birilerinden cvbimi aldim.yazdgimi anlamayanlara polemik degil amacim. konu yetikililer tarafindan aydinlandi dahasini konusmaya gerek yok

Biri konu icersinde beni alintilayarak bisey yazdiysa sorduysa ve konu kapatildiysa ozel mesaj yoluyla ulasip ya sorusunu cevapliyorum. yanlis anlasildiysam duzeltiyorum. Ama yok tartisma olduysa zaten hiddetlenme durumu olduysa hic gerek yok bulasik insanlara bulasmaya :) unut gitsin..

Son düzenleme:
X