Anne Olmak ─░steyenler ­čĹęÔÇŹ­čĹžÔÇŹ­čĹŽ­čÖĆ

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman ba┼člad─▒?

• Ankete Kat─▒lan
    315

Mimariye

Elbet birg├╝n ­čÄá
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
8 Kas─▒m 2019
3.817
8.383

yildizsavascisi

­čîá
Kay─▒tl─▒ ├ťye
30 Mart 2020
3.606
5.599
iloveme iloveme kuzummm san─▒r─▒m rapor i├žin 3 y─▒l evli olma ┼čart─▒ varm─▒┼č biraz bakt─▒m da nett emin de─čilim ama ben en iyisi bu ay femara i┼čteyim daha etkili madem olmazsa ├Âb├╝r ay kenara para atar cebimden gonalf al─▒r─▒m ├ž├╝nk├╝ baya pahal─▒ ­čĄŽ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ a┼č─▒lama vb olmadan onca para vermeyim hemen diyorum

sleepy05

├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
8 ┼×ubat 2021
372
722
29
Proxeed plus ve argimen plus bir de kendimiz E vitamini almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yoruz. Hidrosalpenks t├╝p├╝n s─▒v─▒ ile dolarak ┼či┼čmesiymi┼č. Laparoskopi ile a├žmay─▒ deneyip olmazsa t├╝p├╝n yumurtal─▒kla ba─člant─▒s─▒n─▒ kesecek.yani tek t├╝p├╝m kalacak.
Anlad─▒m can─▒m in┼čallah a├ž─▒l─▒r, laparoskopi ile. Proxeed plus tan baya memnun olan var bizde kullan─▒yoruz bakal─▒m, umar─▒m e┼činin de─čerleride iyile┼čme g├Âsterir. ­čÖĆ­čĆ╗

ipek_annesi

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Haziran 2012
2.131
1.872

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 11-11-2021

Hamileli─čimin 10. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 210 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin boyu yak┼čal─▒k 29 mm a─č─▒rl─▒─č─▒ yak┼čal─▒k 1-3 gr oldu. Rahminiz ┼ču anda orta boy bir portakal veya bir tenis topu b├╝y├╝kl├╝─č├╝ne eri┼čti. ┼×a┼č─▒rt─▒c─▒ bir ┼čekilde bu kadar ├žok de─či┼čiklik olan bebe─čin hareketlerini hen├╝z hissedemiyorsunuz. Baz─▒ anneler hafif hamilelik belirtileri ya┼čarlar.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 6 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 23 mm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

yildizsavascisi

­čîá
Kay─▒tl─▒ ├ťye
30 Mart 2020
3.606
5.599
Ya kizlaaar corona olmasa halk e─čitim kurslar─▒na gitsek kafam─▒z─▒ oyalasak sosyal ├ževre edinsek arkada┼člar─▒m─▒z ile kahve i├žsek off of ├žok s─▒k─▒ld─▒m evde

Random33

Aktif ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
8 Eyl├╝l 2020
1.671
2.452
Cevap geldi mi doktordan? Ka├žta randevun? Akl─▒m─▒z sende. G├╝zel haberlerle gel, in┼čallah en zahmetsiz ┼čekilde hallolsun ­čÖĆ
Yeni geldim kuzum. 2.doz i─čne mi yoksa ameliyat m─▒ sen karar ver dedi. Ben de bi daha deneyelim a─čr─▒m da yok zaten diye i─čneyi tercih ettim. Yine bi b├╝y├╝k i├žmi┼č gibi tak─▒l─▒yorum i┼čte. E┼čim de i┼če gitmek zorundayd─▒, tam ne yapaca─č─▒z diye d├╝┼č├╝n├╝rken i┼č yerinden arad─▒lar birlikte ├žal─▒┼čt─▒─č─▒ arkada┼č─▒nda covid pozitif ├ž─▒km─▒┼č. Temasl─▒ oldu─ču i├žin 3 g├╝n evde, sonra teste yollayacaklar. Sevinsek mi korksak m─▒ bilemedik. Bi de o ├ž─▒karsa ba┼č─▒m─▒za ben hepten terelelli Ôś║´ŞĆ