Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Mordus Mordus canım benim açlık insülin 16,29 glukoz 97 imiş ilk baktırdığım da. Daha sonraki testimde insülinim 8,91 e düşmüş

IMG_20210202_155630.jpg

aynen canım malesef benim evim manavkuyudaydı. sağım solum önümdeki apartmanların hepsi o gğn boşaltıldı yıkım kararı çktı. bizim site biraz daha iyi az hasar raporu vardı. sonra birleşip özel bir etüd merkezine hasar tespiti yaptırdılar orda ise durum içler acısı çıktı. yıkım kararı çıkacak onu bekliyorlar. biz de hep ev baktım tam buldum gene depremler başladı. işte bu süreçte tabi perşembe de benimmrahim filmim var. allaha çok şükür yine de kendimzii toparlamaya çalışıyoruz. bu arada allahım senin de sevdiklerini korusun canım. allaha emanetiz 😊
Gerçekten çok fena toplumsal olarak travmamız deprem gerçekten 😔 malesef biliyorum duvarları patlayan evlere az hasarlı diye sonuçlar çıktı inanılır gibi değil.. dediğin gibi insan hep toparlanmaya çalışıyor, zorluklardan daha güçlü çıkıyoruz yeniden.
hadi bakalım filmin de inşallah rahat ve güzel sonuçlu çıkar 😊 amin canım hepimizi korusun

KAÇ YAŞINDASIN? ➔22
KAÇ AYDIR/SENEDİR İSTİYORSUN? ➔5 ay
İLK GEBELİĞİN Mİ? ➔evet
KAÇINCI ÇOCUĞUN OLACAK ➔ilk
KAYBIN VAR MI? ➔yok
REGLİN DÜZENLİ MİYDİ? ➔ son 2 aydır duzensizdi
EŞİNDE YA DA SENDE BİR SAĞLIK PROBLEMİ VAR MIYDI? VARSA NEYDİ➔hayır yok
KÜR YA DA İLAÇ KULLANDINIZ MI?➔eşim 2 aydır keçiboynuzu pekmezi iciyordu
HAMİLE KALMAK İÇİN KLOMEN/AŞILAMA/TÜP BEBEK GİBİ BİR TEDAVİ ALDIN MI?➔hayır
OVÜLASYON TAKİBİ YAPTIN MI?➔geçen ay yaptim
HANGİ GÜNLERİ DEĞERLENDİRDİN?➔hiç bilmiyorum bu ay çok az oldu hiç dikkat etmedim
BELİRTİLERİN VAR MIYDI, NE ZAMAN BAŞLADI?➔sadece göğüslerim çok ağrıdi
ÇİFT ÇİZGİYİ BATA KAÇ GÜN KALA GÖRDÜN?➔bat 1 gün geçince
BU SÜRECİ YAŞAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYELERİN NELERDİR?➔Kesinlikle kafaya takmayın bu ay kaynanam rahatsızdı inanın aklıma bile gelmedi test de yapmayacaktım göğüsüm dün çok aciyinca şüphelendim yaptım. Gerçekten de onu düşündüğün an oluyormuş Rabbim herkese nasip etsin 🤲

Benim bat 27/01/21 ama hala adet olmadım test yaptım negatif çıktı. Yarın doktora gidicem. Akıntıyla karışık pembe lekelenmem var ama negatifi görünce umutlanamiyorm 🙄

Kızlar yaa ben bilmeden etmeden kürler falan yapmayı pek doğru bulmuyorum ama şu soğan kürünü de çok övenler var merak ediyorum. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Kızlar yaa ben bilmeden etmeden kürler falan yapmayı pek doğru bulmuyorum ama şu soğan kürünü de çok övenler var merak ediyorum. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Nötrüm ben de ben bitkisel ballı karışım yemiştim onun dışında hiç bitkisel bişi yapmadım tırsıyorum biraz😄

X