Annelik estetiği için istanbulda doktor seçimi için yardım lütfen🙏🏼❤️

Kızlar merhaba ilk öncelikle yeni yılınız kutlu olsun🎊🫶❤️ 2 sezaryen doğumum oldu kızlar ve karnım ve göğüslerim çok sarktılar.. karnım hep oldu bitti biraz vardı hamilelikten de önce de ve spor ile maalesef gitmedi gitmiyor da ☹️ psikolojim çok bozuldu aynaya bakamıyorum çok üzülüyorum. İstanbul da ameliyat olmak istiyorum fakat doktor seçiminde çok kararsız kaldım.. ve aşırı pahalanmış doktorların hepsi. Tam 10-11ay önce 80bin TL istiyorlardı kombin ameliyatına Şuan 170den aşağa bulamıyorum. Ve ben biraz korktuğum için elimde ıspat olsun istiyorum bu yüzden de fatura kesmelerini istiyorum.. çoğu ya fatura kesmiyor ya da %18 hatta %30 KDV istiyor. Dr. Bülent Tekerekoğlu, Dr. Murat Sarıcı, Dr. Onur Egemen, Dr. Yusuf Acar, Dr. Tahsin Görgülü, Dr. Mahmut Nuri Karatoprak ve son olarak Dr. Oğuz Çörtük. Bu isimler arasında kaldım.. hepsininde sonuçlarını beğeniyorum fakat instagramdaki fotoğraflara da pek aldanmak istemiyorum.. aranızda bu doktorlar arasında ameliyat olup memnun olan varmı? Var ise kimde ameliyat oldunuz? Memnun musunuz ve fiyat olarak ne ödediniz? Yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim kızlar şimdiden çok teşekkür ederim ❤️
Merhaba,bende ayni durumdaydim 2 sezeryan dogum ve cok fazla kilo alip vermekten aynaya bakmak istemiyordum karin germe ve lipo islemleri yapildi istanbulda dr ümran muslu fiyat olarak cok arastirdim umran hoca fiyat konusundanda yardimci oluyor ben ameliyat olali 1 hafta oldu ilk 2 gun biraz zor gecti ama kesinlikle dayanilmayacak gibi degil suan cok iyiyim kendi isimi kendim yapabiliyorum size ornek olmasi icin karnimin oncesi sonrasini ekleyecegim suanki halinde karnimda ben var aslinda o ben gogus altimdaydi okadar germislerki karnimi ben de asagiya inmis:)

Eklentiler

• IMG_20230203_001229.jpg
    IMG_20230203_001229.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 315
Merhaba,bende ayni durumdaydim 2 sezeryan dogum ve cok fazla kilo alip vermekten aynaya bakmak istemiyordum karin germe ve lipo islemleri yapildi istanbulda dr ümran muslu fiyat olarak cok arastirdim umran hoca fiyat konusundanda yardimci oluyor ben ameliyat olali 1 hafta oldu ilk 2 gun biraz zor gecti ama kesinlikle dayanilmayacak gibi degil suan cok iyiyim kendi isimi kendim yapabiliyorum size ornek olmasi icin karnimin oncesi sonrasini ekleyecegim suanki halinde karnimda ben var aslinda o ben gogus altimdaydi okadar germislerki karnimi ben de asagiya inmis:)
Merhaba

nerde oldunuz ?

X