Annem çok sevdiği saçlarını kestirmiş

Merhabalar arkadaşlar

Benim annem bildim bileli hep uzun saçlıdır daha saçını omuzlarında bile kestirdiğini görmemişimdir kapalı olmasına rağmen hep saçlarına bakım yapar uğraşır falan son zamanlarda hep saçlarının dökülmesinden şikayetçiydi kısaltma konusu geçmişti ama hiç çok kısa kestireceğini düşünmemiştik ve bugün eve geldiğimde ne göreyim annem saçlarını kestirmiş saçları hemen hemen göğüs hizasındayken bildiğimiz erkek saçı yaptırmış hatta şöyle tarif edeyim belki bilirsiniz halk TV haber spikeri şule aydın var onun saç modelinin aynısını yaptırmış yani yanlar kısa üstler 3 4 parmak bişey bildiğin erkek saçı neden kestin dedim çok dökülüyordu falan ve gerçekten benim annem için saçı bir başkaydı ne bileyim beni çok etkiledi ya cidden aşırı duygu karmaşası içerisindeyim böyle annem başörtüsü taktığında arkada o topuz belli ederdi kendini şimdi komşuya gittik başörtüsü dümdüz komşularımızda çok şaşırdı Herkes inanamıyor evde toplanmış şekilde en az 30 cm uzunluğunda at kuyruğu saç var insanın gözünün önünde ailesinin yaşlanması çok etkiliyor hani deselerki büyüdüğünü ne zaman anladın deseler gerçekten bugünü söylerim şu an bile bunu gözlerim dolu yazıyorum ah be annem sen o saçlarını nasıl kestirdin okuduğunuz için teşekkür ederim yorumlara açığım konuşabiliriz bu olay benim için bir milat oldu çünkü
Belli ki saclarinin dökülmesi onu baya üzmüş. Belkide degisiklik istedi biz kadinlarda olur öyle degisiklikler. Saç umurumuzda olmaz sadece degisiklik isteriz .. artik Kestirmiş bence kimse sasirip hayrete düşmesin sizde neden falan demeyin morali bozulmustur zaten dahada bozulmasin aksine cok yakismis degisiklik olmus falan diyin..

X