Annem...

Summer-girl

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
4.833
12.054
Hava kararmaya baslamis, bir de hava yagmurluysa hep ayni huznu yasiyorum yollarda. Annemin kokusu geliyor boyle zamanlarda. Oyle guzel ki o koku... 😔

Eskiden biraz vakit gectiginde beni arayarak nerede oldugumu soran annem artik beni aramiyor. "Annem kim?" diye sordugumda baska bir isim soyluyor ya bazen, iste o zaman artik kimsesiz kaldigim gercegi tokat gibi yapisiyor suratima. 😔

Hayatimda hic olmadigim kadar yalnizim. Hic olmadigim kadar caresizim. Annemsiz yapamiyorum. 😔

Cok ozluyorum ben annemi. 😔

Bitti mi her sey simdi?

Hava kararmaya baslamis, bir de hava yagmurluysa hep ayni huznu yasiyorum yollarda. Annemin kokusu geliyor boyle zamanlarda. Oyle guzel ki o koku... 😔

Eskiden biraz vakit gectiginde beni arayarak nerede oldugumu soran annem artik beni aramiyor. "Annem kim?" diye sordugumda baska bir isim soyluyor ya bazen, iste o zaman artik kimsesiz kaldigim gercegi tokat gibi yapisiyor suratima. 😔

Hayatimda hic olmadigim kadar yalnizim. Hic olmadigim kadar caresizim. Annemsiz yapamiyorum. 😔

Cok ozluyorum ben annemi. 😔

Bitti mi her sey simdi?
demans mi :KK43:

Var ama yok...İnan çok üzüldüm..Rabbim zorlaştırmasın kolaylaştırsın inşallah..
Çok zor bi imtihan rabbim kimseyi sınamasın iki çocuk annesi oldum ama içimdeki anne özlemini dindirmenin yolunu bulamadım Allaha sığınmaktan başka annesi yanında olanları görünce çok üzülüyorum hiç bir şeyi kıskanmam işte bunu çok kıskanıyorum

Çok zor bi imtihan rabbim kimseyi sınamasın iki çocuk annesi oldum ama içimdeki anne özlemini dindirmenin yolunu bulamadım Allaha sığınmaktan başka annesi yanında olanları görünce çok üzülüyorum hiç bir şeyi kıskanmam işte bunu çok kıskanıyorum
Çok özür dilerim özel bir durum ama anneniz varken neden yok..Yani siz neden yok diyorsunuz?

Çok özür dilerim özel bir durum ama anneniz varken neden yok..Yani siz neden yok diyorsunuz?
Uzun zaman oldu konuşmayalı evlat ayrımı yaptı malesef tek bana değil diğer kardeşlerimede sevgi kırıntısı toplarken o ablama taptı resmen ve tek tek kaybetti bizi biz de onu

Uzun zaman oldu konuşmayalı evlat ayrımı yaptı malesef tek bana değil diğer kardeşlerimede sevgi kırıntısı toplarken o ablama taptı resmen ve tek tek kaybetti bizi biz de onu
Anne ve babalar bazen bu dengeyi sağlayamıyorlar..Bazı anneler babalar kardeşler arasında madddi durumu en kötü olanı koruyup kollar diğer çocukları gözleri görmez. bazısı da para gelen evladı baş üstünde tutar bütün sevgiyi değeri ona harcar..Büyüklük adil olmayı gerektirir.Büyük herkonuda eşit olmalıdır.En önemlisi de sevgi konusunda..Bizde sevmeyi sevilmeyi onlardan öğrendik..Anneniz yalnızca diğer kardeşle mi görüşüyor

Benim de babacığıma alzheimer teşhisi konuldu o kadar üzülüyorum ki büyük bir sabırla aynı konulari tekrar tekrar dinliyorum Rabbime çok sukur annem çok zorlanmıyor bakarken çünkü kendi ihtiyaclarini karşılayabiliyor anılarımız geçmişimiz çok sey silindi onu öyle görmek canımı yakıyor 😟😟

X