Annem

Merhaba arkadaşlar annem mide kanseri ve daha başlangıç aşaması ve farklı bir kaç doktora gittik,doktorlar midenin alınması taraftarı ve acil alınması gerekiyor yoksa tümör büyür ve yemek yiyemez hale gelirmiş. diğer organlara da sıçrayabilirmiş. Akdeniz ünv Tıp fakültesinin sayfasından baktım profların bu haftaki randevuları dolu , çağrı merkezini aradım hastaneye gelsem acaba sekreterlerden sıra alsam proflara sıra verirler mi dedim bilgi vermediler :KK43: bu tür ameliyat olan veya tedavi gören arkadaşlar varsa bana Akdeniz ünv ki genel cerrahi doktorları konusunda yardımcı olur musunuz ?Ayrıca Antalya da yaşayan arkadaşlar hastaneye gidince sekreterler bana randevu verirler mi acaba, çok riskli bir ameliyat ve biz de doktor seçimi konusunda yardım istiyoruz...karışık yazmış olabilirim kusura bakmayın çünkü gerçekten çok kötüyüm 3-4 gün oldu annemin hasta olduğunu öğreneli çok şaşkın ve çaresiz hissediyorum lütfen dua edin ...
Şu an aynı psikolojileri, bende 10 gün oldu öğreneli.
Nedir güncel sizde?
Büyük geçmiş olsun çok zor, yaşamayan bilemez🤲

Şu an aynı psikolojileri, bende 10 gün oldu öğreneli.
Nedir güncel sizde?
Büyük geçmiş olsun çok zor, yaşamayan bilemez🤲
Geçmiş olsun Allah şifa versin.. Annemin ilk aşama olduğu için midesi alındı kemoterapi ye gerek görülmedi ilk dönemler çok zor geçti 10 güne yakın hastanede yattı eve geçtikten sonra sadece sıvı beslendi tıpkı bir bebek gibi aşama aşama ilerledik yemekleri en son katı ymek yedi.. 3 ayda bir kontrol yapıldı 2. Yılı doldu annemin şimdi 6 ayda bir kontrol olacak 2 defa da bu şekilde sonra senede bir kontrol şu an ki durumu iyi çok şükür 🙏 beslenmelerini az az sık sık yapıyor herşeyi yiyor Rabbim bir daha yaşatmasın tüm hastalara şifa versin inşallah 🙏

Geçmiş olsun Allah şifa versin.. Annemin ilk aşama olduğu için midesi alındı kemoterapi ye gerek görülmedi ilk dönemler çok zor geçti 10 güne yakın hastanede yattı eve geçtikten sonra sadece sıvı beslendi tıpkı bir bebek gibi aşama aşama ilerledik yemekleri en son katı ymek yedi.. 3 ayda bir kontrol yapıldı 2. Yılı doldu annemin şimdi 6 ayda bir kontrol olacak 2 defa da bu şekilde sonra senede bir kontrol şu an ki durumu iyi çok şükür 🙏 beslenmelerini az az sık sık yapıyor herşeyi yiyor Rabbim bir daha yaşatmasın tüm hastalara şifa versin inşallah 🙏
Hamd olsun seninki erken teşhisin, mide son aşamada belirti veriyormuş, nasıl anladılar Dr a gittiniz?
Biz gittiğimizde 4.evre metaztas dedi Dr çok üzgün çaresiziz.

Hamd olsun seninki erken teşhisin, mide son aşamada belirti veriyormuş, nasıl anladılar Dr a gittiniz?
Biz gittiğimizde 4.evre metaztas dedi Dr çok üzgün çaresiziz.
Çok üzüldüm 🥹 Annem yemek yediği zaman rahatsız oluyordu reflü gibi boğazına acı su filan geliyormuş ve özellikle peynir turşu ananas filan yiyince gece midesini çok rahatsız ediyordu bizde genel cerraha gitmiştik o zaman oda endoskopi yapmıştı ve o zaman doktorumuz farketti aslında çok küçüktü ama Allah doktorumuzdan razı olsun onun gözünden kaçmadı ve hemen patolojiye göndermişti sonuç kötü gelince de doktorumuz dedi ki ben ya da başka doktor farketmez ama acil ameliyat olsun, yoksa biraz daha büyürse kemoterapi filan gerekebilir veya başka organlara yayılabilir ,o yüzden biz 2 hafta içinde hemen ameliyat günü ayarladık annem ameliyat oldu doktorumuz ve doktorumuzun hocası beraber ameliyata girdiler çok şükür durumu iyi inşallah sizinde hastanız bir an önce iyileşir bugünleri atlatır, eğer Akdeniz bölgesindeyseniz doktorumuzun adını vereyim.Rabbim şifa versin umudunuzu kaybetmeyin Allah büyük inşallah bir an önce sağlığınına kavuşur.

Merhaba arkadaşlar annem mide kanseri ve daha başlangıç aşaması ve farklı bir kaç doktora gittik,doktorlar midenin alınması taraftarı ve acil alınması gerekiyor yoksa tümör büyür ve yemek yiyemez hale gelirmiş. diğer organlara da sıçrayabilirmiş. Akdeniz ünv Tıp fakültesinin sayfasından baktım profların bu haftaki randevuları dolu , çağrı merkezini aradım hastaneye gelsem acaba sekreterlerden sıra alsam proflara sıra verirler mi dedim bilgi vermediler :KK43: bu tür ameliyat olan veya tedavi gören arkadaşlar varsa bana Akdeniz ünv ki genel cerrahi doktorları konusunda yardımcı olur musunuz ?Ayrıca Antalya da yaşayan arkadaşlar hastaneye gidince sekreterler bana randevu verirler mi acaba, çok riskli bir ameliyat ve biz de doktor seçimi konusunda yardım istiyoruz...karışık yazmış olabilirim kusura bakmayın çünkü gerçekten çok kötüyüm 3-4 gün oldu annemin hasta olduğunu öğreneli çok şaşkın ve çaresiz hissediyorum lütfen dua edin ...
Babam beyin tümörüydü. Küçük bir ulin tip fakultesine gittuk teşhisi bile yapamadilar. Adana başkent hastanesine özele gittik. Çok memnun kaldık cok riskli bir ameliyattı basarılı geçti. Tip fakultesine bir gidin ama memnun kalmazsaniz direkt doktor ve hastane araştirması ile düzgun boryere gidin . Masrafli olur illaki ama sağlık sonuçta. Bir de tıpra çok yordular babamı hasta birine ek eziyet oluyor cidden

X