İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Annemin gecelikleri :)

sea_d

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
1.675
3
ne zamandır aklımdaydı kızlar
sandıklar açıldıkça annemle muhabbetini yapardık
çekip ekleyeyim bizim kızlarda görsün dedim
biraz aceleyle çektim kusuruma bakmayın fotolar iyi çıkmadı. ne yapayım başımın etini yediler . hadi kaldırıyoruz diye

Son düzenleme:
çok hoşmuş :):)

demi çok zarifler . türk filmlerinde türkan şorayın üstündekiler gibi

bunlar 70lerden kalma altını çizeyim. iki tane daha var biri kırmızı diğeri pembe onları sandığı toparladığımız zaman çekerim ama zor gibi...

çok güzeller geçenlerde kayınvalidemde sandığını açtı onunkilerde aynen böyle :)

hihihihih nostalji çookk severim :) eski herşeyin bi asillliği var gbi geliyor bana bunlarda öyleee

çok güzeller geçenlerde kayınvalidemde sandığını açtı onunkilerde aynen böyle :)

hihihihih nostalji çookk severim :) eski herşeyin bi asillliği var gbi geliyor bana bunlarda öyleee

anneme diyorum heyt sen neymişsin . zaten ne varsa eskilerde var.
çok zarif gecelikler valla böyle dikebilecek terzi bulsam diktiririm çeyizime saklarım.

2 tane daha var . belki birgün onlarıda eklerim

Son düzenleme:
anneme diyorum heyt sen neymişsin . zaten ne varsa eskilerde var.
çok zarif gecelikler valla böyle dikebilecek terzi bulsam diktiririm çeyizime saklarım.

2 tane daha var . belki birgün onlarıda eklerim

ben kayınvalidemden aldım hepsini rengarenk miniler bile var bende dedim maşallah anne ne kadar da güzelmişşşş
Ekle ekle çok hoşlar:)

ben kayınvalidemden aldım hepsini rengarenk miniler bile var bende dedim maşallah anne ne kadar da güzelmişşşş
Ekle ekle çok hoşlar:)

bunları zaten erkek tarafı almış yani babannemler
bir pembe var Marilyn Monreo nun elbisesi gibi dizde falandı o sanırım.kısa yok bizde ...
birde kırmızı var oda uzun ama iç gösteren cinsten

sandıkta üstünde denk var malesef

anneminde vardi boyle iki uc tane .
her sandigi acmasinda basina ususurduk kizkardesimle
sanki o kapak acilinca bir hayat cikiyor ordan ..30 sene oncesine acilan bi kapi ..

bende eşimin bebeklik kıyafetlerini almak için açtırdım sandığı,oğlumuza giydiririim babasınınkileri diye
bide baktım neler var neler:)takip edicem burayı birgün eklersin diye çok hoşuma gidiyor çünkü:26:
Kırmızıya da bayılırım en sevdiğim renk:)

bendede var annemın gecelıklerı uc bes takım dedem yurt dısından getırms annem bekar ıken bı kere dahı kullanmamıs bı tane narcıcegı var ona bayılıorum ama oda pek seksu tul bastan asagı

anneminde vardi boyle iki uc tane .
her sandigi acmasinda basina ususurduk kizkardesimle
sanki o kapak acilinca bir hayat cikiyor ordan ..30 sene oncesine acilan bi kapi ..

Çok doğru... Sandıktan bir hayat çıkıyor. El emeği göz nuru kanaviçeler , bebek kıyafetleri , kumaşlar , gecelikler, başları saten bağlanan yastık kılıfları , cırt pembe örtüler ...Ah ne güzelmiş eskiden gerçekçiliği , ayrı bir güzelliği varmış her şeyin ...

Zor biraz o iki geceliği de fotoğraflamak daha dün üstlerine tavana kadar eşya attı annemler
Sandık açılmış haberim olmamış malesef

bendede var annemın gecelıklerı uc bes takım dedem yurt dısından getırms annem bekar ıken bı kere dahı kullanmamıs bı tane narcıcegı var ona bayılıorum ama oda pek seksu tul bastan asagı

bekarken mi kullanmamış evliyken mi ?
eskiden gecelikler pek asilmiş sende çek göster merak ettim seksü geceliği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…