Antalya da burun estetiği doktor önerisi

Aydeve

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2023
41
24
Kizlarrrrr.... Uzun zamandır burnumun şeklinden ucunun düşüklüğünden şikayetçiyim. Antalya da onere bileceğiniz özelde ya da devlette burun estetiği için doktor ismi var mı 🙈🙈 burun estetiği yaptırıp memnun kalan varmı ? Bayaga bı araştırma yaptım ama sonrasında bozulmasından çok korkuyorum 🤔🤔😒

Bende ayni arayistayim, gorustugunuz doktorlar var mi? Tip fakultesinden mi randevu alsam diye dusunuyorum

Dr. Deniz Dilek'e 3ay önce ameliyat oldum. Hayatım boyunca aldığım en doğru karardı. Çok zor bir burnum vardı, daha önce nefes yolunu açmak için ameliyat olmuştum ama o kadar zarar görmüştü ki kıkırdak dokularım, kime gittiysem kaburgadan kıkırdak almak gerektiğini ve %100düzelmeyeceğini söyledi. Deniz dilek kendi geliştirdiği teknikle, kıkırdak almadan ameliyatımı yaptı, hem mükemmel nefes alıyorum artık hem de şeklinden çok memnunum. Zamanla daha da oturacak burun ucum ama gün geçtikçe güzelleşiyor 🤍🌸

Dr. Deniz Dilek'e 3ay önce ameliyat oldum. Hayatım boyunca aldığım en doğru karardı. Çok zor bir burnum vardı, daha önce nefes yolunu açmak için ameliyat olmuştum ama o kadar zarar görmüştü ki kıkırdak dokularım, kime gittiysem kaburgadan kıkırdak almak gerektiğini ve %100düzelmeyeceğini söyledi. Deniz dilek kendi geliştirdiği teknikle, kıkırdak almadan ameliyatımı yaptı, hem mükemmel nefes alıyorum artık hem de şeklinden çok memnunum. Zamanla daha da oturacak burun ucum ama gün geçtikçe güzelleşiyor 🤍🌸
Yorum yapmak için üç ay erken bence

Ben Dr Bülent Demir’e oldum. O kadar araştırmama rağmen plastik cerrah olarak fiyatları çok makul. Kesinlikle Instagram hesabında net bir şekilde herkese aynı burnu yapmadığını gördüm. Emin oldum 1 yıla yaklaştı çok memnunum

Umut erdogan 48.000 ₺ diyor
Ali yigiter 45.000₺
Birine daha sordum isim olarak unuttum da 45.000₺ den basliyor dedi.
Baska tavsiyesi olan yokmu fiyat olarak biraz daha uygun ve iyi bir cerrah?
Tip fakuktesindeki murat turhan mukemmel burun yapıyor fakar 2 seneye kadar bekleme suresi varmis :KK43:

Umut erdogan 48.000 ₺ diyor
Ali yigiter 45.000₺
Birine daha sordum isim olarak unuttum da 45.000₺ den basliyor dedi.
Baska tavsiyesi olan yokmu fiyat olarak biraz daha uygun ve iyi bir cerrah?
Tip fakuktesindeki murat turhan mukemmel burun yapıyor fakar 2 seneye kadar bekleme suresi varmis :KK43:
Engin erkala sordunuzmu acaba

12. Günümdeyim yorum yapmak için erken daha hani uzun vadede sonuçları bilemem ama şu an çok memnunum gayet kolay bir süreç geçirdim.Hastalarıyla vs de çok konuştm hatta bir sürü arkadaş edindim.Ankara’da Op Dr Erol Tunç’u da araştırabilirsin.Her burun gibi zamanla düşme meydana gelebiliyor fakat doktorum zaten düşme payı ayarlıyor.Ben de kalkık istedim zaten

Kizlarrrrr.... Uzun zamandır burnumun şeklinden ucunun düşüklüğünden şikayetçiyim. Antalya da onere bileceğiniz özelde ya da devlette burun estetiği için doktor ismi var mı 🙈🙈 burun estetiği yaptırıp memnun kalan varmı ? Bayaga bı araştırma yaptım ama sonrasında bozulmasından çok korkuyorum 🤔🤔😒
Antalya engin erkal.3.revizyonumu yaptı. Çok memnunum

Tolga Oğuzhan 3. Revizyon ameliyatımı yaptı bir çok arkadaşım ameliyat oldu hepimiz çok memnunuz. ❤️

X