Antalya lazer epilasyon

bende Antalya da güvenilir temiz lazer uygulayan bir yer arıyorum. yardımcı olabilecek var mı acaba.

Biz eşimle maya estetike yaptırdım memnun kaldım. Tüylerimin tamama yakını dokuldu ama bı seansım daha var Bayanlar çalıştığı için esimin bacaklarına yapamayız dediler. Erkekte bel altına yapmiyorlarmis kadında tüm vücut yapıyorlar.
Eşim de bacak için Dr.healinge gitti o da memnun. Biz de yakınlarımızın tavsiyesi üzerine gittik.

Işıklarda Regina Derm güzelliğe gittim..cabuk bitirdiler.oyalamıyorlar müşteriyi .6.seansta bitmişti.sonrasında bir kaç tane tüy gelir,seneye bir rötuş yapalım dediler.garanti veriliyor zaten.tavsiye ederim.
Biz eşimle maya estetike yaptırdım memnun kaldım. Tüylerimin tamama yakını dokuldu ama bı seansım daha var Bayanlar çalıştığı için esimin bacaklarına yapamayız dediler. Erkekte bel altına yapmiyorlarmis kadında tüm vücut yapıyorlar.
Eşim de bacak için Dr.healinge gitti o da memnun. Biz de yakınlarımızın tavsiyesi üzerine gittik.
bende Antalya da güvenilir temiz lazer uygulayan bir yer arıyorum. yardımcı olabilecek var mı acaba.
Bende ışıklarda Regina Derm Güzellik merkezine gittim.6 seansta bitirdiler.oyalamiyorlar hic,8 seansa kalmaz demişlerdi benim.için.fazladan seans ücreti de de almadılar.tavsiye ederim gerçekten

Diğer merkezlere göre biraz maliyetli ama DK Klinik’i öneririm. Ben de yeni başlayacağım ama verdikleri güvenden emin oldum. Daha önce kapalıyolda Alman Center’a buz lazere gitmiştim. Keşke hiç vaktimi de paramı da harcamasaydım. İnanılmaz memnuniyetsizlik yaşadım. Asla profesyonel çalıştıklarını düşünmüyorum. DK Klinik’te bazı bölgelerim için eğer lazer yapılırsa artacağını söylediler. Alman Center’da yüzüm için de gidiyordum ve lazer seansı öncesinde yüzüme jilet attılar. Böylesi bi uygulama olabilir mi? Üstelik sürekli ürün satmaya çalışıyorlar. Zorla laf cambazlığı yapıp ürünlerini aldırmaya çalışıyorlar. Peeling yapmalısın beyazlatıcı kullanmalısın gibi cümleler kurup siz tamam alırım sonra dediğiniz zaman olmaz bizim ürünümüzden almanız gerekiyor cünkü cihazlarımız bizim ürünlerimizde işe yarıyor başka bir ürün sorun çıkarabilir diyorlar. Asla ve asla tavsiye etmiyorum. Teninizi emanet ediyorsunuz böyle merdiven altı gibi yerlere gitmektense biraz daha tıbbi konforunuzu düşünün. DK Klinik’te verim alirsam özellikle paylaşacağım ama memnun kalacağımdan şüphem yok.

X