Ara kanamalar

tazeanne22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2023
24
8
25
Herkese merhaba kısaca hikayemden bahsedeyim ilk defa başıma geliyor ben 4 yıllık evliyim 14 ay önce sezeryan doğum yaptım bebeğim emmeyi bıraktıktan sonra ebe arkadaşımın tavsiyesiyle decolet diye bir doğum kontrol hapına başladım 1 ay içinde ara ara kahverengi lekelenmeler oldu özellikle ilişkiden sonra çoğu zaman oluyordu hastaneye gittiğimde ilacın yan etkisi olduğunu normal olduğunu söyledi doktorum muayene yaptığında rahim içi tertemiz ilacı kullanmaya devam edebilirsin dedi ben 1 ay daha kullandım bu sefer kahverengi lekelenmeler olmadı sadece ilişki sonrası kırmızı yada pembe kanamalar oldu çok az tekrar başka bir doktora gittim aynı zamanda smear testi vermek için doktor önce alttan muayene yapmak istedi sağ yumurtalıkta kist gördüğünü söyledi smear testini alalım bi bakalım tekrar kiste dedi tekrar baktığında Allah Allah kisti göremiyorum galiba çatlattım dedi bana 1 haftalık vajinal fitil verdi kullandım smaer testi sonucu çıkınca tekrar gel dedi sonucum negatif çıktı ama ben farklı bir doktora daha görünmek istiyorum hala ilişkiden sonra pembe kanama devam ediyor ve çok ağrılı birliktelik yaşıyorum maalesef benzer durumu yaşayan oldu mu doktor nasıl bir yol izlemişti merak ediyorum çok uzun oldu kusura bakmayın şimdiden teşekkürler 🙏

X