ARALIKLI ORUÇ

standartfit

başlangıç:107 güncel:87 hedef:70
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2018
318
222
selaaam. nasılsınız canlar! kilo vermek isteyen veya sağlıklı beslenme düzenine sahip olmak isteyenn veya her ikisini de yapmak isteyenlere sesleniyoruuum❤ ben hala kilo verme yöntemleri arayışı içerisindeyim, her yolu denemeye çalışıyorum 😃 veriyorum da. ama daha hızlı olsun istiyorum. bu aralıklı oruç sayesinde olacak sanırım baya kalpten inanıyorum yani. araştırdım baktım sağlığa zararı kesinlikle yok aksine faydası var. valla bir deneyeceğim siz de benimle beraber yapmak isterseniz 7/24 haberleşebiliriz her daim yan yana omuz omuza bu tatlış kilolara bay bay diyebilirizzz 🥰
düşünenler bu konu başlığının altında toplanabiliriz veya isteyen de bana özelden ulaşsın lütfen!! 🤭
sevgiler❤❤

Aralıklı oruç derken? Haftada 2 tutacaksan pazartesi- Perşembe tutmak daha faziletlidir aklında olsun..
Kalori hesabıyla zayıflamayı denedin mi

Günlük kalori ihtiyacından 500 kalori eksik alırsan haftada yarım kilo, 1000 kalori eksik alırsan haftada 1 kilo veriyorsun. Ben 4 haftadır bu yöntemle 6-7 kilo verdim şükür. Herkese tavsiye ederim. Bu diyette yasaklar, belli ölçü yiyecekler yok..benim sloganım NE YERSEN YE, AMA 1000 KALORİYİ GEÇME...
İnternette günlük yediğimiz şeylerin kalorisini hesaplayan farklı siteler var. Ben diyetkolik adlı uygulamayı kullanıyorum. Yediklerimi yazıp hesaplayıp sınırını geçmiyorum ve günde yarım yada 1 saat yürüyüş yapmaya çalışıyorum.
selaaam. nasılsınız canlar! kilo vermek isteyen veya sağlıklı beslenme düzenine sahip olmak isteyenn veya her ikisini de yapmak isteyenlere sesleniyoruuum❤ ben hala kilo verme yöntemleri arayışı içerisindeyim, her yolu denemeye çalışıyorum 😃 veriyorum da. ama daha hızlı olsun istiyorum. bu aralıklı oruç sayesinde olacak sanırım baya kalpten inanıyorum yani. araştırdım baktım sağlığa zararı kesinlikle yok aksine faydası var. valla bir deneyeceğim siz de benimle beraber yapmak isterseniz 7/24 haberleşebiliriz her daim yan yana omuz omuza bu tatlış kilolara bay bay diyebilirizzz 🥰
düşünenler bu konu başlığının altında toplanabiliriz veya isteyen de bana özelden ulaşsın lütfen!! 🤭
sevgiler❤❤

İlk başladığınızda bi anda -1000 kalori az alarak başlamayın. Vücut bi anda zorlanabilir. -400, -. 600, - 800 vücudunuzu aşamalı olarak düşük kaloriye alıştırın. En son -1000 e çıkabilirsiniz. Bi anda -1000 ile başlarsanız vücut zorlanır ve iştah patlaması yaşayabilirsiniz..tecrübeyle sabit.. :KK66:
ben ilk defa bu tarz bişey uygulayacağım bakalım neler olacak

X