Gebeliğe Hazırlık Aranizda kullanip hamile kalan var mi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Sineemmw

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2021
68
13
25
Öncelikle merhaba 1 buçuk yildir çocuk istiyorum ama bir turlu olmuyor hamile kalmak için kür yapmaya karar verdim siz hangisini uygulayıp hamile kaldınız acaba aranizda var mi ?

Eşiniz test yaptırdı mı? Kürler hormonlari, karaciğeri olumsuz etkileyebiliyormuş.. Ama yumurtalik masaji yapip faydasini gorenler var. Bir gebenin gunlugu youtube sayfasina bakabilirsiniz. :)

Gittim kaç kere hersey normal olduğunu söyledi ama bir türlü olmuyor
zamani gelince olur. bazen akışa bırakmak gerek.. bu hayatta bazen birseyi cok isteyince olmuyor. sabir gerekiyor.. arkadaşım umudunu yitirdiği ay, hamileydi.. çünkü stres yok olmuştu.nasilsa olmuyor, kabulleniş ve kalkan stres..ve bebek olmuştu..

zamani gelince olur. bazen akışa bırakmak gerek.. bu hayatta bazen birseyi cok isteyince olmuyor. sabir gerekiyor.. arkadaşım umudunu yitirdiği ay, hamileydi.. çünkü stres yok olmuştu.nasilsa olmuyor, kabulleniş ve kalkan stres..ve bebek olmuştu..

Eşiniz test yaptırdı mı? Kürler hormonlari, karaciğeri olumsuz etkileyebiliyormuş.. Ama yumurtalik masaji yapip faydasini gorenler var. Bir gebenin gunlugu youtube sayfasina bakabilirsiniz. :)
Esimdede sorun yok dedi doktorum bayram bitince başka bir doktora görünmem lazım canım teşekkür ederim :)

X