arkadasimin davranisi

konumla ilgilenen arkadaslar... ben cocuklarla zor oluyo ta oraya da gelemiyorum sicak vs dedim. bana esimle gelip seni aliriz biz dedi:))) senin ev ne kadarki zaten dedim laf arasinda kucil ev yaparsin dedim resmen benim dediklerimi aldirmadan gel sen iste camlari falan silersin diyo gercekten sok oldum ben uygun dille resmen gelmek istemiyorum demis olmusum degilmi... ararsa bahane uydurcam evde degiliz falan diyecegim
Sizi cok salak sanıyor arkadaşınız kusura bakmayın, pis 🐍

konumla ilgilenen arkadaslar... ben cocuklarla zor oluyo ta oraya da gelemiyorum sicak vs dedim. bana esimle gelip seni aliriz biz dedi:))) senin ev ne kadarki zaten dedim laf arasinda kucil ev yaparsin dedim resmen benim dediklerimi aldirmadan gel sen iste camlari falan silersin diyo gercekten sok oldum ben uygun dille resmen gelmek istemiyorum demis olmusum degilmi... ararsa bahane uydurcam evde degiliz falan diyecegim

Neden açık değilsiniz? Ben çatladım konunuzu okurken siz yaşarken çatlamamışsınız pes. insanları bu kadar önemsemeyin, karşınızdaki sizi önemsese böyle davranmazdı.

Bahane bulmayın, diyeceğiniz şey çok basit ama illa kırmadan söylemek istiyorsanız net olun. "Ben ufak tefek işler için yardım ederim demiştim ama sen bana basbayağı büyük işleri buyurdun. Benim de kendime göre bi düzenim ve çocuklarım var, ben gelemem."

Bitti bu kadar. Eğer siz böyle dedikten sonra size tavır alırsa bence büyük bi oh çekin, sizi kullanan birinden kurtulmuş olursunuz.

sogudum zaten gorusmek bile istemiyorum uslubu falan hic hosuma gitmedi yazmistim. gercekten ne insanlar var iste. ben olsam arkadasimdan boyle birsey istemeye yuzum tutmaz. karakter meselesi iste israrla diretmeside ilginc.

Son düzenleme:
Gelmek istemediğinizi anlamıştır, salağa yatıyor işleri size kitleyecek ya

benim arkadasim cocuklarla zor oluyor gelmeyecegim dese ben anlarim bunda anlasilmayacak bisey yok haklisin anlamistir aslinda
Nezaketen son kez yardım edeyim deseniz, işleri yaptırdıktan sonra sizinle ilişkiyi kesecektir zaten. Yapabildiği kadar kullanmaya çalışıyor böyle tipler

sogudum zaten gorusmek bile istemiyorum uslubu falan hic hosuma gitmedi yazmistim. gercekten ne insanlar var iste. ben olsam arkadasimdan boyle birsey istemeye yuzum tutmaz. karakter meselesi iste israrla diretmeside ilginc.
Kocasıyla sizi almaya gelene kadar yol parasıyla bir yardımcı tutsun işini yaptırsın. Demek ki size daha fazla iş çıkaracak arkadaşınız. O hesap gelip sizi almayı planlıyor🤔

Hatalisiniz. Bahane bulmaya calisiyorsunuz. Agustostaki sunnet icin resmen bayram temizligi yaptirmaya calistin bana, ben bu isten sogudum, hosuma gitmedi, temizlige yardim etmeyecegim de gec. Neden insanlarin arsizligina, yuzsuzlugune cevap verirken cekiniyorsunuz. Konu sahibi nezdinde genel olarak soyluyorum. Hep bir bahane uretme cabasi, cekinme. Karninizi onlar mi doyuruyor, canlari cehenneme. Kim sizi kullanmaya calisiyorsa sepetleyin gitsin.

X