ARKADAŞLAR ACİL DÖNÜN LÜTFEN KİMSE DÖNMÜYOR GÖREN CEVAP YAZABİLİR Mİ

Kaç yaşındasın ne yaşıyosun allah aşkına alsdkjlaksdlkadlkads paranoyak mısın anlamadım ki. Canım bak iki ayı geçmiş, adet görmüşsün, 2. ayda erken gebelik testi yapmışsın, artık yine yetmemiş kan vermişsin. Haaaaalaaaaaaa olabilir mi diyorsun vallahi şiştim. HAMİLE DEĞİLSİN

Kaç yaşındasın ne yaşıyosun allah aşkına alsdkjlaksdlkadlkads paranoyak mısın anlamadım ki. Canım bak iki ayı geçmiş, adet görmüşsün, 2. ayda erken gebelik testi yapmışsın, artık yine yetmemiş kan vermişsin. Haaaaalaaaaaaa olabilir mi diyorsun vallahi şiştim. HAMİLE DEĞİLS
Kaç yaşındasın ne yaşıyosun allah aşkına alsdkjlaksdlkadlkads paranoyak mısın anlamadım ki. Canım bak iki ayı geçmiş, adet görmüşsün, 2. ayda erken gebelik testi yapmışsın, artık yine yetmemiş kan vermişsin. Haaaaalaaaaaaa olabilir mi diyorsun vallahi şiştim. HAMİLE DEĞİLSİN
Panik işte ya napiyim ilk defa oldu

Herkese merhaba, Mart ayında laparoskopi oldum ve kis alındı. Sonrasında düzenli bir şekilde Nisan ayının 2 sinde regl'i oldum 9 unda bitti 14 ünde çok az bir lekelenme geldi yapışkan ovulasyon testi yapıyordum zaten yumurtlama falan oldu o leke de yumurtlamadan dolayıdır dedim ve o gün kesildi. Sonra 20 sinde tekrar geldi ama ne leke kadar az ne de regli kanaması kadar çok doktorum tahlil istedi verdim her şey normal dedi. Hala devam ediyor. 24 ünde yazmistim doktora 1 hafta daha devam ederse gel dedi ki devam edecek gibi gidicem çok canımı sıktı yumurtlamayi da takip edemicem saçma sapan bir şey oldu bu. Başına gelen var mı ?

Eklentiler

• IMG-20240424-WA0007.jpg
    IMG-20240424-WA0007.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 2
İçin rahat olsun istiyorsan bı test daha al sabah ilk idrarla yap bence de test bozuk ki olsa zaten yaptiklarinda tek çizgi çıkmazdı yinede rahat olmak istiyorsan al bı test sabah ilk idrarla yap canm

X