Arkadaşlar bakabilirmisiniz

elifsuburcu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2024
10
1
20
Arkadaşlar 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim doktora gitim ultrasyonda göremedi keseyi vajinadan bakınca gördu bi sorun olmaz inşalah 2 günden beri kahverengi lekelenme oluyor peceteye silince gözüküyor kilota bulaşmıyor arkadaşlar bu yerleşme kanaması olabilir mi

Son düzenleme:
simdi gozukmez daha kucuk 6 7 ci haftada git gorursun bebisini insallah. yerlesme o haftalarda oluyo zaten

Arkadaşlar 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim doktora gitim ultrasyonda göremedi keseyi altan baktı bi sorun olmaz inşalah 2 günden beri kahverengi lekelenme oluyor peceteye silince gözüküyor kilota bulaşmıyor arkadaşlar bu yerleşme kanaması olabilir mi
Ben 5.haftada gördüm vajinal muayene ile. Lekelenme olması normal, rahim falan genişliyor o yüzden de olabilir. Ben 6. Haftamdayim bendede yeni geldi mesela :) 2 gün önce falan

simdi gozukmez daha kucuk 6 7 ci haftada git gorursun bebisini insallah. yerlesme o haftalarda oluyo zaten
ÖNümüzdeki hafta yine gel dedi bekliyeyim mi acaba canım birazda altan bakınca gördu keseyi canım ama ordan baktırmak iyi değilmiş diye duydum ben şimdide o peceteye lekelenmeyi görunce korktum

Ben 5.haftada gördüm vajinal muayene ile. Lekelenme olması normal, rahim falan genişliyor o yüzden de olabilir. Ben 6. Haftamdayim bendede yeni geldi mesela :) 2 gün önce falan
Canım vajinadan bakınca gördü haftaya yine çağrıyor bakalım bende korktum ya düşük falan diye çok sağol canım ya vala biraz rahatladım🌹

ÖNümüzdeki hafta yine gel dedi bekliyeyim mi acaba canım birazda altan bakınca gördu keseyi canım ama ordan baktırmak iyi değilmiş diye duydum ben şimdide o peceteye lekelenmeyi görunce korktum
4 hafa altan gozuksede usten gozukmez doktirlara ne var her hafta gel.diyolar 😈 7 ci haftada bebehin kalp atisinida duyarsin kan kesilir insallah korkma ama.altan 4 haftaya bakmasaymis kesge ne gerek var 6 7 olsa hadi neyse dersin neden gozukmedi

4 hafa altan gozuksede usten gozukmez doktirlara ne var her hafta gel.diyolar 😈 7 ci haftada bebehin kalp atisinida duyarsin kan kesilir insallah korkma ama.altan 4 haftaya bakmasaymis kesge ne gerek var 6 7 olsa hadi neyse dersin neden gozukmedi
Yok canim ben onu yazmaya unutmuşum ulstrasyonda görulmedi vajinadan bakınca gördu keseyi

X