Arkadaşlar ne zaman kan tahliline gitmeliyim sizce gebelikten şüpheleniyorum

yasamnefesii4545

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2023
129
18
22
Merhabalar 6 ay boyunca düzenli giden adetim korunmayı bıraktıktan sonra sekteye uğramaya başladı. 6 ay boyunca ayın hep 10 veya 11 inde adet olurdum 7. ayımda 5 gün gecikme yaşadım ayın 15 inde oldum yani geçen ay. Bu ay da adet takvimimde 12 sinde olacağımı gösteriyordu ona göre hesaplarsak bugün tam 10 gün gecikmem olmuş oluyor ama geçen ay 15 inde olmama göre hesaplarsak da 6 gün geçmiş oluyor sizce kan testini ne zaman vermeliyim bu arada gebelik testi yapyorum hafif gölgelenmeler var ama net bir sonuç yok yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Aldığım testten mı kaynaklı bilmiyorum ama şuan onda birşey gözükmüyor yarın başka bir test alayım ozaman yada gün içinde bugün test yapsam çıkarmı sizce
Sabah ilk idrar ile deneyin daha doğru sonuç alırsınız yada en net olanı kan verebilirsiniz. Bir de evde yapacaksanız mümkünse kaset test deneyin zaten gününüz geçmiş varsa çıkar

2 tane alın bugünkü çıkmazsa yarın ilk idrarla yapın. 10 gün geçtiyse anında çıkması lazım.
Bu şekilde gözüküyor 3 saat birşey yemedim içmedim test bu şekilde çıktı

Eklentiler

• 56CA2A68-F478-4B29-A288-5D108EB62319.jpeg
    56CA2A68-F478-4B29-A288-5D108EB62319.jpeg
    48,3 KB · Görüntüleme: 58
6 gün gecikmede testte belirgin çıkması lazım, bu ay da geç yumurtladınız diye varsaysak yine de silik çıkması lazım, test negatif gorunuyor, kan vermeyip biraz daha bekleyin isterseniz. adetleriniz şaşıyorsa ovulasyon testi ile net yumurta gununuzu takip edin, yumurtladıktan 14 gün sonra kesin adet olunuyor cunku hamılelik yoksa

X