Aşılama sonrası gebelik testi kuruma çizgisi mi ?

antabus123

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2023
148
76
Selamlar kız kardeşlerim. Ben bu ayın 4 ünde çatlatma iğnesi yaptım 6 sında da aşılama oldum. Bugün aşılamamın 13. Günü iğnenin de 14. Günü. İğnenin 9. Gününden beri gebelik testi yaptım hep silik çıktı iğne etkisidir dedim. Ama son iki gündür yaptığım testler bi müddet sonra ikinci çizgi beliriyo. İlk yapıyorum tamam negatif diyorum ama sonrasında ikinci çizgi görüyorum. Ki ben yaklaşık bir yıla yakındır belli periyodlarla gebelik testi yapıyorum ama ertesi gün bişe kuruma çizgisi vs görmedim hiç. Görselini eklicem bugün yaptığım testin sizce kuruma çizgisi mi ? Başına böyle bişey gelen var mı ? Cuma günü kan vericem bu arada. Bir de fotoğraflardan bi tık daha belirgin gerçekte

Eklentiler

• IMG_0328.jpeg
    IMG_0328.jpeg
    80,7 KB · Görüntüleme: 452
  • IMG_0324.jpeg
    IMG_0324.jpeg
    249,8 KB · Görüntüleme: 417
  • IMG_0326.jpeg
    IMG_0326.jpeg
    30,8 KB · Görüntüleme: 397
Başka kimse yok mu yorum yapacak ? Bu arada sadece bu değil son yaptığım 4-5 test hep böyle sonradan silik çizgi. Beklenen regl günüme 3 gün var

Sabah ilk idrar ile dene ilk 5 10 dk içinde çıkan çizgiyi ciddiye alabilirsin.yada erken gebelik testi al birde onu dene kaset testlerde kuruma çizgisi cok oluyor.en iyisi kan verip kesin sonuç al şüphelerin bitsin..

Başka kimse yok mu yorum yapacak ? Bu arada sadece bu değil son yaptığım 4-5 test hep böyle sonradan silik çizgi. Beklenen regl günüme 3 gün var
Valla ben yaklasik 8 ay once dusuk yaptim ondan sonra her adetime yaklasan donemde testlerim pozitif cikti bende cok anlam veremiyorum ama bazen boyle olabiliyor en iyisi tam adet gunu yapmak daha dogru olur sanirim tekrar test yaptiniz mi

Valla ben yaklasik 8 ay once dusuk yaptim ondan sonra her adetime yaklasan donemde testlerim pozitif cikti bende cok anlam veremiyorum ama bazen boyle olabiliyor en iyisi tam adet gunu yapmak daha dogru olur sanirim tekrar test yaptiniz mi
Yaptım hepsinde böyle çıktı. Kan verdim negatif maalesef

Ne yazikki olabiliyor bende onceden hic gormezdim ama dusukten sonra cok silik cizgiler gordum insallah onunuzdeki ay guzel haberi alirsiniz🤗

Kızlar aşılamanın 12 ci günü erken testlerden yaptım negatif çıktı doğruluk payı varmıdır böyle görüp sonrası kanda pozitif göreniniz varmı

X