Aşılama sürecim

Bi belirtin yada kullandigin ilac varmi yani ben söyle dusunuyorum doktorlar 14 gün dediyse bi bildikleri vardir diye yada gec dollenmede olabilir sen yinede umutsuzluga kapilma
Bi belirtin yada kullandigin ilac varmi yani ben söyle dusunuyorum doktorlar 14 gün dediyse bi bildikleri vardir diye yada gec dollenmede olabilir sen yinede umutsuzluga kapilmu
Ne hissettiğimi bilmiyorum sadece umudum var yine de inşallah hepimizin pozitif gelir ☺️ ben aşılama öncesi gonalf 75 kullandım sonrasında da Progestan kullanıyorum sabah akşam

Benim tedaviye bayram arasında ara vermiştik kendiliğinden solda 3 yumurtam oldu ama malesef olmadı doktora bu ay da ara vermek istediğimi söyledim
Ya bende aşılamanın 8.günü kan verdim 1.9 çıktı hcg doktor yaptı testi de ben istemedim yani kafam karıştı negatif çıktı ama yükselir mi diye bir umut işte böyle olan varmıdır bilmiyorum

Bencede aşırı erken ama doktor kendi istedi zaten de iğnenin etkisi geçmemiş daha 1,9 çıkmıştı ertesi gün bir daha bu sefer kendim baktırdım 1,3 lere düşmüştü
Benim 11. Ci günde yerleşme kanamam gelmişti test yaptırma çıkmaz sonuçta dedi 2 gün sonra düşük oldu yani kanamam arttı diye hormon testi verdim değerlerin yükselmiş dedi

Benimde bugün aşılamanın 5. Günü.. belim ağrıyor normalde bel ağrım olmazdı. Hafiften göğüslerimde doluluk hissi başladı. Ama arada bi kasıklarıma vuran ağrılar kafamı karıştırıyor. Dua etmeye devam ediyorum. Rabbim hepimize annelik duygusunu tattırsın hayırlısı ile ve sağlık ile..

Benimde bugün aşılamanın 5. Günü.. belim ağrıyor normalde bel ağrım olmazdı. Hafiften göğüslerimde doluluk hissi başladı. Ama arada bi kasıklarıma vuran ağrılar kafamı karıştırıyor. Dua etmeye devam ediyorum. Rabbim hepimize annelik duygusunu tattırsın hayırlısı ile ve sağlık ile..
Ilac verdimi doktorunuz eğer verdiyse onlarda yan etki yapıyor

X