Aşırı kuru ciltler buraya (vücut)

cileklilink

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2023
359
841
Kızlar. Cildi aşırı kuru olanlar. Cilt bakımınızı nasıl yapıyorsunuz. Nemlendirici tavsiyesi olan var mii?????

Gündüz: Clinique moisture surge intense 72H
Gece: Clinique moisture surge overnight masque

Teşekkür ederimm. Ama bunlar yüz için, aklımda bulunsun.
Vücut bakimi için tavsiyeniz varsa alirim
Vücudum yüzüm kadar kuru olmadığı için bütün vücut losyonları yeterli geliyor bana ama cilt doktorumun tavsiyesi bu ürünü deneyebilirsiniz: Ceradolin Lipo Yağ Bazlı Nemlendirici Losyon. Ezcanelerde bulunuyor.

Vücudum yüzüm kadar kuru olmadığı için bütün vücut losyonları yeterli geliyor bana ama cilt doktorumun tavsiyesi bu ürünü deneyebilirsiniz: Ceradolin Lipo Yağ Bazlı Nemlendirici Losyon. Ezcanelerde bulunuyor.
Bende de tam tersi yüzüm orta seviye, vucudum çok daha kuru
Teşekkür ediyorum not aldım bunu da🥰

Duşta La Roche Posay Lipikar Cleansing Oil kullanıyorum çıktıktan sonra da yine aynı marka La Roche Posay Lipikar Baume ap+m nemlendiricisini sürüyorum piyasadaki çoğu ürünü denedim vücut kuruluğu için en çok bunlardan fayda gördüm ama benim vücudumda ileri derecede kuruluk vardı. Her akşam nemlendiriciyi bütün vücuduma sürüyorum sürdüğüm sürece sorun yaşamıyorum.

Duşta La Roche Posay Lipikar Cleansing Oil kullanıyorum çıktıktan sonra da yine aynı marka La Roche Posay Lipikar Baume ap+m nemlendiricisini sürüyorum piyasadaki çoğu ürünü denedim vücut kuruluğu için en çok bunlardan fayda gördüm ama benim vücudumda ileri derecede kuruluk vardı. Her akşam nemlendiriciyi bütün vücuduma sürüyorum sürdüğüm sürece sorun yaşamıyorum.
Benim de öyle çöl toprakları gibi. Teşekkür ederim bir sonrakinde bunları alayım ben de🙏🏻

X