Aşk biter mi gerçekten?

Bence evliliğiniz rutine bağlanmış. Erkeklerde zamanla azalıyor o ilk başlardaki romantiklik. Bir de siz çalışmıyorsunuz anladığım kadarıyla evde bütün gün sıkılınca eşinizden daha çok şey bekliyor olabilirsiniz.

Aşkı illa saçını okşama vs gibi düşünme mesela hastayken ilgilenir mi, gün içinde merak eder mi sizle ilgili şeyleri atıyorum halletmen gereken şeyi hallebildin mi diye sorması gibi, sesin üzgün gelse bir şey mi oldu diye üstüne düşmesi gibi, sen yorulma diye işini kolaylaştırması gibi düşün

Kaç senelik evlisiniz bu arada
4 sene oldu tam

Sizce tutarlı mı söyledikleriniz? İlk günkü gibi aşıksınız ve çok seviyorsunuz ama eşinizin size artık aşık olmadığını düşündüğünüzden boşanmayı düşünmeye başladınız. Aşkınız ve sevginiz nereye kaçtı hemen? Sizdeki öne çıkan duyduğunuz aşk ve sevmek mi yoksa eşiniz tarafından sevilme arzusu mu? Bence siz öncelikli olarak çok sevilmek,ilgi görmek ve bunu da fazlasıyla hissetmek istiyorsunuz. Daha eşinizle bile konuşmadan çok aşığım, çok seviyorum ama eşim aşık değil herhalde deyip ayrılmayı düşünüyorum demeniz bana bunu düşündürdü. Bence esas sorun ne onu açıklamalısınız önce.
Evi içinde yokmuşum gibi düm düz arkadaşmışız gibi davranıyor, ben istemeden dokunmuyor bana

Yanlış bir dusunce tarzi
Ask degerle esit degil ask biraz daha hormonal durumla ve yuksek beklentilerle alakali
Sizin istediginiz değer görmekse ve görmüyorsaniz bunu esinizle konusmalisiniz
Her an size ilgi gosteremeyebilir, hayat hep ask mesk toz pembe değil
Bundan ayrilip başkalarıyla da olsaniz beklentiniz asksa aradiginizi hic bulamayabilirsiniz
Benim hiç yüksek bi beklentim yok ben anlatamıyorum sanırım ilgi manyağı sanmayın lütfen beni. Şımarık hep ben hep ben biri değilim sanırım bahsettiğim şey aşk değil benim bende artık anlayamıyorum 😑

Beğenmedimler gelecektir ama yine de yazacağım.16 yaşında kız gibi konular açıyorsunuz hee. bir de aşk kadınıyım yazan üyeler 🤣🤣 sanki diğer kadınlar yaşlı teyze modunda mi yaşıyor.herkes kendine uygun birileriyle aşk kadınıdır yani.güzel bir ilişki yaşamak ister.bu nedir ergen kızlar gibi.🤣🤣.Bu arada siz biraz farklı anlatıp odak noktadan uzaklaşmışsıniz.ilgiyi kaybedip uzaklaşmişmışsınız.mesaj uymuyorsa dikkate almayın o yüzden.ilk mesaj biraz şımarıklık gibi algılanıyor.

Son düzenleme:
Beğenmedimler gelecektir ama yine de yazacağım.16 yaşında kız gibi konular açıyorsunuz hee. bir de aşk kadınıyım yazan üyeler 🤣🤣 sanki diğer kadınlar yaşlı teyze modunda mi yaşıyor.herkes kendine uygun birileriyle aşk kadınıdır yani.güzel bir ilişki yaşamak ister.bu nedir ergen kızlar gibi.🤣🤣.Bu arada siz biraz farklı anlatıp odak noktadan uzaklaşmışsıniz.ilgiyi kaybedip uzaklaşmişmışsınız.mesaj uymuyorsa dikkate almayın o yüzden.ilk mesaj biraz şımarıklık gibi algılanıyor.
Herkesin bu hayatta bi beklentisi vardır ben bu duyguları yaşamak için evlenmedim ki. Şu bahsedilen zamanla geçen monotona bağlayan bir ilişki birbirini görmemezlik ev arkadaşlığına dönüşmüş bir evlilik için evlenmedim ki. Değişen ben değilim benim içimde hep Coşkum hep aşkım hep heyecanım vardı. Çok istediğin bi şeyi alınca ona kavuşunca bitermiş büyüsü... Bu Mu yani. Kesinlikle kabul etmiyorum bu benim ışığım bu benim hayatım mutlu olmak istemek bence şımarıklık olamaz en azından benim konum şımarıklık olamaz. Hiç te ergenlik değil bu tamamen büyük bir hayal kırıklığı...

Herkesin bu hayatta bi beklentisi vardır ben bu duyguları yaşamak için evlenmedim ki. Şu bahsedilen zamanla geçen monotona bağlayan bir ilişki birbirini görmemezlik ev arkadaşlığına dönüşmüş bir evlilik için evlenmedim ki. Değişen ben değilim benim içimde hep Coşkum hep aşkım hep heyecanım vardı. Çok istediğin bi şeyi alınca ona kavuşunca bitermiş büyüsü... Bu Mu yani. Kesinlikle kabul etmiyorum bu benim ışığım bu benim hayatım mutlu olmak istemek bence şımarıklık olamaz en azından benim konum şımarıklık olamaz. Hiç te ergenlik değil bu tamamen büyük bir hayal kırıklığı...
Maalesef maalesef.evlenmedim ama yine de aynı hayal kırıklıklarını yaşadım.diyorsun ki benim bu âşık olduğum adamla şimdiki odun adam aynı kişi mi?

Maalesef maalesef.evlenmedim ama yine de aynı hayal kırıklıklarını yaşadım.diyorsun ki benim bu âşık olduğum adamla şimdiki odun adam aynı kişi mi?
Bide şey var evlilik konusunda, "çok şükür halimiz vaktimiz yerinde çocuğumuz sağlıklı Bi dediğini iki etmiyorum daha ne istiyorsun?"Allahım evladıma sağlık versin çok şükür Rabbime. Ama atıyorum şu var ki dolabımın dolu olması detarjanımın hep olması, kurutma makinemin olması ya da robot süpürgemin olması bu evliliğin iyi bir evlilik olduğunu mu gösteriyor ya da ilişkimizin düzgün olduğunu mu gösteriyor? Bi kaç yakınıma bahsettim annem kuzenim gibi. Bana dedikleri şey "sizin için herşeyi yapıyor. İyi yaşıyorsunuz. Herşeyinizi alıyor düşünüyor. Şükret bu düşüncelerden vazgeç" Gerçekten bu mu iyi evlilik? Duygular geçer bitermiş ya ihtiyaçlarımızın giderilmesi miymiş evlilik?

X