Aşk eldiveni..

94049

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
3.117
1
kızlar var mısınız sevdiğimiz insana aşk eldiveni örmeye. bende bilmiyorum nasıl örülecek ama böyle bir şey geldi aklıma...
resmini netten buldum...
ama işin sırrı onu örmede süprizzzzz:dance:hazır almak yok ama...

iyi bir fikir diyenler hadi paylaşalım bakalım nasıl örülecek bu, nasıl olur sizce.süprizzzzz

çok hoş değişik bi eldiven canım.ama malesef bende bilmiyorum.bize bunları hazır almaktan başka çare yok

ii sirin birsey cokta tatli birsey ama gelde bunu erkege giydir
valla isin sirri satin almata degil hatta örmekte falan hiç diil
onu erkeklere giydirebilmekte bence....

Son düzenleme:
canım çok güzel ben bundan görmüştüm benim aşkım takar valla :))))

he vallahi benimkide takar... zaten soğukta elele tutuşurken üşüyoruz o benim elimi kendi cebine sokuyor. :asigim: bu o yüzden iyi fikir. bende daha önce bir alışveriş sitesinde görmüştüm ve çok beğenmiştim... :smiley-cool:

Çok tatLı bişeymiş ya benim aşkımda takar :asigim: Örebilen varsa bende istiomm kaydirigubbakcemile3

ben örsem siyah örerim pembe olmaz takmaz :)
ama nasıl örülüyo ki acabaaa

canım çok güzel ben bundan görmüştüm benim aşkım takar valla :))))

Çok tatLı bişeymiş ya benim aşkımda takar :asigim: Örebilen varsa bende istiomm kaydirigubbakcemile3

ya heveslendirdin bunu asla öremem annemede soramamki :uhm:işallah hazırını bulabillirim benim aşkımda dışarda talmaz ama başbaşa kaldığımız yerlerde güzel olur a.s.

ben örsem siyah örerim pembe olmaz takmaz :)
ama nasıl örülüyo ki acabaaa

ben öreyim size kıslar çok basit yaaaaaaaaaaaa

cok güzelmiş iyi fikir aslında yaaaaayerimseniben

hadi örelim kızlar iş başına kaydirigubbakcemile5 pılot andaç anlat bize örelim hep birlikte sonra resimlerini çekip koyarız ben siyah örmek istiyorum..sırnaşık şey

ben bu gün hemen ip alıcam 1 yumak yeterli heralde dimi yoksa yetmez mi?
:uhm:

Son düzenleme:

bilekten bileğiniz ölçüsü kadar başlayın ayrı ayrı sonra 20 ilmek başladıysanız (lastik bir ters bir düz) el içim 30 ilmmek yapın artırrarak, birisini daha küçük ve az örün sonrayanları dikin ilmekleri bitirmeyim diger :1hug:eldivenin ilmeklerini alarak bitirin. anlatabildimmi bilmiyom yani

anladım galiba çok saolkaydirigubbakcemile2

Bende denıcem annemle yaparız bunu ınsllah bırde arkdaslar benım askım kansız glaıba ellerı donuyo yaz kıs kesın kullanır yanı helekı ellerımız bır olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…