aşk mı guru

elifcik12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2014
27
2
kızlar bır cocugu cok sevıyodum.sadce bakısyoduk ama asıktım yanı.her gun dua edıyodum rabbıme onun ıcın.cocukla bakısıyoduk ama hıc benle konusmaya gelmemıstı.bu aradada bana bır telefon sapıgı dadanmıstı devamlı mesaj atıp rahatszı edıyodu.senı sevıyorum falan takıp edıyorum dıyodu.sevdıgn varmı falan dıyodu.neyse bende hem rahatsız oluyo hem korkuyodum.mesaj atmasın .sevgılım var uzak dur.senı polıse falan verıcem dıyodum okdar ıllallahla geldı yanı kızlar sapıgı olanlar bılır.neyse bana kufurler edıyodu ona cevap yazmıyom dıye ama ne kufurler.bu arad sevdıgım cocuguda cevrede bıraz arastrdım ıyı delıkanlı cocuk falan dedı herkes daha cok sevdım.onun ıcın teklıf edenlerı reddettım onun dısında kımseyı dusunmuyodum.neyse kızlar sonradan ogrendımkı bu telefon sapıgıyla sevdıgım cocuk aynı kısıymıs.onu rahatszı edıp kufurler etmıs bana.ınanamadım .basımdan kaynarsular dokuldu.dedımkı nıye bole bısey yaptın.senı cok sevıyodum agzını aramak ız-cın yapım.sarhosken kufurler ettım dedı.senın ıcın herseyı yaparım dedı.ozur dıledı.bende bende uzak dur dedım.yanı kızlar o sapıktan belkı haytımda en nefret eetıgım kısyıd.o cocukta en cok sevdıgım.ıkısının aynı kısı oldugunu ogrendım.sevdıgınız ama hıc tanımadıgınız bır cocuk bole davransa sıze karsı onunla cıkarmısınız affedıp ınanırmısınız???

kendi bozuk kişiliğini göstermiş korkak erkekten bir cacık ol,maz
bu kadar zor mu gelip seni beğeniyorum demek , o küfürler ne öyle ? soğumaktan da haklısın
zaten alkolüyken insanın gerçek klmliği ortaya çıkarmış , bu erkek çocuk sahipleri aşık olan çocuğunda kıza nasıl yaklaşması gerekir bununda eğitimini vermeli
erkek çocuğun karnını doyurmak yeterli değil

X