Aşk ve arkadaşlık açısından yakınlık kurmak için ne kadar süreye ihtiyaç var sizce

Bir insana mahrem sırları anlatmak çok büyük risk hele bu devirde. Asla güvenmezdim... O yüzden arkadaşlık kavramın üzerine çalışmalısın bence. Öyle arkadaşlık birbirini kayıtsız şartsız kollamaktır filan feşmekan geçeceksin onları. Gerçek dünyaya gel önce.

Biriyle samimi olabilirsin çok güzel vakit geçirebilirsin anılar biriktirebilirsin bunun için ne bir zaman sınırı var ne bir kural. Oluverir öyle şeyler.

Haklısın valla o iki kisiyi de tanıdığımı sanmışım ama hiç tanımadığımı fark ettim, 2.ay da sevdiğimi söyledim ikisine de 3 yıla yakın konustum ama hep öylesine konuşulan kullanılmak istenen biri olduğumu fark ettim ve vazgeçtim ikisinden de
Aslında ilişkide tek taraflı kullanılmak diye bişey yok bence , hiçmi mutlu anların olmadı ? Hicmi yanında kendini iyi hissetmedin ? Bunları bir artı olarak düsün. Daha yolun çok basındasın, daha karşına kimler kimler çıkacak . Olayı biraz yüzeysel olarak algıla ve her ilişkinde incinmemeye çalış , sonuçta ilişki yürümezse biter , Buda başka bir ilişki için bir başlangıç sayılır :)

Bir insana mahrem sırları anlatmak çok büyük risk hele bu devirde. Asla güvenmezdim... O yüzden arkadaşlık kavramın üzerine çalışmalısın bence. Öyle arkadaşlık birbirini kayıtsız şartsız kollamaktır filan feşmekan geçeceksin onları. Gerçek dünyaya gel önce.

Biriyle samimi olabilirsin çok güzel vakit geçirebilirsin anılar biriktirebilirsin bunun için ne bir zaman sınırı var ne bir kural. Oluverir öyle şeyler.
Haklısınız ben yüz yüze gördüğüm insanlara anlatmıyorum artık ama internetten tanıştığım insanlara da mesaj da anlatıyordum kisisel bilgilerimi vermeden hata mı yaptım sizce

Aslında ilişkide tek taraflı kullanılmak diye bişey yok bence , hiçmi mutlu anların olmadı ? Hicmi yanında kendini iyi hissetmedin ? Bunları bir artı olarak düsün. Daha yolun çok basındasın, daha karşına kimler kimler çıkacak . Olayı biraz yüzeysel olarak algıla ve her ilişkinde incinmemeye çalış , sonuçta ilişki yürümezse biter , Buda başka bir ilişki için bir başlangıç
Fiziksel olarak kullanılmadım ama psikolojik olarak kullanıldım, mutlu anım varsa bile üzgün olduğum anılardan daha azdır, fazla değer vermişim ben insanlara bunu fark ettim

O iki kişiyle aynı ortamdayken tanıştım ama geçmişimde dertlestigim insanlardan bazılarıyla sosyal medyadan tanışıp konuştum kisisel bilgilerimi vermeden derdimi anlattım yaptığım ne kadar doğruydu bilmiyorum, yüz yüze hiç görmedim onları

e tamam geçmiş gitmiş.. hepimiz büyürken hatalar yaptık. en azından ben yaptım:) dönüp baktığımda cahil cesareti diyorum.
hatalarına takılı kalma. o zaman öyle hissetmiş öyle yapmışsın şimdi başka türlü düşünüyor olman ille davranış şeklin hatalı da demek değil.

e tamam geçmiş gitmiş.. hepimiz büyürken hatalar yaptık. en azından ben yaptım:) dönüp baktığımda cahil cesareti diyorum.
hatalarına takılı kalma. o zaman öyle hissetmiş öyle yapmışsın şimdi başka türlü düşünüyor olman ille davranış şeklin hatalı da demek değil.
Haklısınız geleceğime odaklanacağım ama bu konu hakkında görüşünüzü merak ediyorum forum sitesinde hepimiz derdimizi anlatıyoruz bu gayet normal, ama ben eskiden sosyal medya da mesaj da anlatıyordum kişilere durumumu ayrıntılı şekilde ama kendimle ilgili bilgi vermiyordum hata mı yapmışım sizce, o kişilerle yüz yüze hiç buluşmadım ama fotoğrafım da yoktu sosyal medya da

Merhabalar, sizin düşüncenizi öğrenmek istedim, bu aralar kendimi sorguluyorum hep, 24 yaşındayım, geçmişimi düşününce şimdiye kadar lise ve üniversitede arkadaşlık ve aşk anlamında tanıdığım insanlara galiba fazla anlam yüklemişim, kişileri 1 yada 2 ay tanıyıp aşık olduğumu düşünmüşüm hep ve sevdiğimi söyledim ve beni sevmediler, yıllarca oyaladılar beni umut vererek ve kullanmak istediler, kız arkadaşlarımda da 1 ay tanıyıp her şeyimi anlatıp yakınlık kurmuştum çok azı hariç gerisi kötü niyetli çıktı. Şimdi birine aşık olmaya korkuyorum ya benimle dalga geçerse ya beni kullanmaya çalışırsa diye, televizyonda ve internette de görüyorum birilerine güvenip kötü durumlar yaşayanları ve güvenim iyice azalıyor, kız arkadaş edinirken de tedirgin olduğum oluyorum niyeti nedir diye ya arkamdan iş çevirirse dedikodumu yaparsa diye , iyi insanlarda var tabiki iyi olanlarla hala görüşüyorum, ben gerçekten kötü niyetli insan çok gördüm o yüzden karamsar oldum biraz, birde bende anksiyete de olduğu için normal bir insana göre daha çok sorguluyorum, uzun bir süre aşk olaylarından uzak olacağım ama sizin düşüncenizi merak ettim bir insanı ne kadar süre tanıyıp sevgili olmak lazım, bir de normal yakın arkadaş edinirken ne kadar süre lazım, ben eskiden çok çabuk güvendiğim için bazı insanlardan dolayı pişman oldum bu huyumdan. 1 yada 2 ay birini sevip sevgili olmak için yeterli mi sizce?
Okuduğunuz için ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Senin problemin kendine deger vermeyip karsidakine cok deger verip anlam yuklemek bence.

Senin problemin kendine deger vermeyip karsidakine cok deger verip anlam yuklemek bence.
Aynen dediğiniz gibi oldu bide problemi kendi içimde çözemeyip başkalarına anlatarak çözmeye çalıştım, internette tanımadığım insanlara bile anlatmıştım geçmişimde

Haklısınız geleceğime odaklanacağım ama bu konu hakkında görüşünüzü merak ediyorum forum sitesinde hepimiz derdimizi anlatıyoruz bu gayet normal, ama ben eskiden sosyal medya da mesaj da anlatıyordum kişilere durumumu ayrıntılı şekilde ama kendimle ilgili bilgi vermiyordum hata mı yapmışım sizce, o kişilerle yüz yüze hiç buluşmadım ama fotoğrafım da yoktu sosyal medya da

hiç tanımadığım birine ben olsam derdimi anlatmam.
benim onu tanımadığım gibi o da beni tanımadığı için yüzeysel bir iki önerinin ötesine geçemez çünkü.
hata yada değil diye keskin bir cevap vermek doğru cevap olmaz. dediğim gibi o zaman öyle gerekmiş anlatmışsınız. geçmiş bitmiş.

X