Astoria'nın Favori Film Müzikleri

Biraz dizi müziği ekleyeceğim. Eskinin oyuncusu, şimdinin düşesi olan Meghan Markle'ın dizisi, Suits'ten. :) Kapalı, soğuk bir havada sıcak içeceğinizi içerken fonda iyi gidiyor hepsi. Tavsiye ederim.

69. Ruby Velle & The Soulphonics - It's About Time

70. The Blue Stones - Rolling With The Punches

71. Charles Bradley - The World (Is Going Up In Flames)

72. The Heavy - What Makes A Good Man?

73. The Heavy - Short Change Hero

Yeni izlediğim filmlerle birlikte yeni favorilerim oldu elbette. :) Parantezin içindeki filmlere tıklayarak filmin IMDB sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu arada filmlerde Fantastic Beasts hariç hepsini beğendim, dipnot olarak düşeyim. :)

74. Blunt Und Boden (Blood and Soil) (BlacKkKlansman)

75. Dear Dolores (Green Book)

76. When A Cowboy Trades His Spurs For Wings (The Ballad of Buster Scruggs)

77. Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald)

78. We Are The Champions (Live Aid) (Bohemian Rhapsody)

Bu şarkıyı sürekli dinliyorum son zamanlarda. Black Panther sayesinde keşfedip hastası olduklarımdan biri Michael B. Jordan, biri de bu şarkı ehehe.

80. All The Stars (Black Panther)

Bu şarkıyı sürekli dinliyorum son zamanlarda. Black Panther sayesinde keşfedip hastası olduklarımdan biri Michael B. Jordan, biri de bu şarkı ehehe.

80. All The Stars (Black Panther)

Bu arada yazmadan duramadım. Harbiden Michael B. Jordan, sen nasıl bir şeysin bee yine "kahraman" yerine "villain"e aşık olduğumuz bir film oldu Black Panther. Black Panther çok sünepe kalıyor yanında be yavrum, ahh ahh spoiler verecek olmasam neler yazarım da ehehe.

tumblr_inline_p0pecfXuzQ1v7c4p5_540.gif

X