Astrolog Tavsiyesi olan:)

Evet ne güzel demişsiniz astroloji fal değildir, astrologlara gelip ben x kişisiyle evlenecek miyim, bir daha bana yazacak mı gibi şeylerle gelende var daha neler neler :) Doğum haritası nelere cevp verir önce onu bilerek gelirse kişi hayal kırıklığına uğramaz.
kesinlikle bununla ben de karşılaşıyorum
sürekli o bana dönecek mi? evlenecek miyim? haritayı fal sanıyorlar çok sinir bozucu

Size kim baktı tam olarak anlamadım??

Instagram hesabını kapatmış mi bulamıyorum da

Allah rızası için işini aşkla yapan birkaç astrolog önerir misin ??

Merhabalar benim bir sorum olacak eger donus yaparsaniz sorumu yoneltecegim size .Şimdiden tesekkur ederim.

Vedik_astrolog mu??? Tek bir şey söylüyorum uzak durun.

Merhaba gençler,

Son birkaç senedir özellikle farkettiyseniz astroloji çok popüler oldu. Astrologlar da sürekli yayınlar yapıp, yazılar yazıp kendini gösteriyor. Biz kadınlar da meraklıyız böyle şeylere:/ Yalnız bu biraz 'fal'ın epey bi üst leveli oldu, çok ciddi paralar istiyorlar. Haliyle insan o parayı verince memnun ayrılmak istiyor. Belki bu konuda da tecrübelerini paylaşmak isteyen olur diye bu sayfayı açmak istedim, çünkü televizyon ya da internetten kendini satmak kolay ama bizim açımızdan işine emek verip, doğru yapanı bulmak çok zor. Fala 30-40 lira verince acımıyorsun tabi bi yemek parası oldu artık (bu arada böyle dedim de eğlencesine senede 1 falan baktırırım saçmalık yoksa) ama 400-500 tl gibi rakamlardan bahsediyoruz burda..

Ben de astrolojiyle fazlasıya ilgiliyim ve yıllardır aslında okuduklarımla da bilgiliyim, yani tutulma dönemleri hangi evimi etkiliyo, nasıl açı yapıyo bakıyorum ve az çok tahmin edebiliyorum. Gökyüzünde ne varsa yeryüzünde de o vardır dedikleri doğru ve eş zamanlılık ilkesine göre astroloji ile bir öngörüde bulunulabileceğine de inanıyorum. Bu işin eğitimini almadım dediğim gibi ama yıllardır internet ortamından okuyorum. Eğitimini alan kişi herhalde benden çok daha iyi öngörüde bulunabilir diyerek iki kişiyle görüştüm fakat ikisi de benim için biraz hayal kırıklığı oldu. Neden.. Neyse ki burada başka bir topikte bahsedildiği gibi Zeynep Turan gibi kaba saba değildi ikisi de çok tatlıydı ama benim bildiklerimden öte detay yoktu maalesef. Bu durumda ben yıllar içinde tahmin ettiğimden çok şey mi öğrenmişim acaba yoksa onlar ben bu işi yıllardır yapıyorum çok iyi biliyorum kafasıyla sen üstüne gitmedikçe çok da detaylı bakmıyorlar mı anlamadım... Hele bir tanesi 2018 iş ve aşk hayatında önemli değişimler olacak diyip durdu ama en ufak detay yok.. Safım ben de deşmedim. Ya da sen şöyle bir karakterde şöyle bir insansın vs vs bunu anlatıyorlar, arkadaşım nasıl biri olduğumu biliyorum şükür:) Gerçekten aylık yorumlarını dinlemek çok çok daha mantıklı orada bile daha çok şey anlatıyorlar sanki.

Bu konuda tavsiyeniz yönlendirmeniz varsa sevinirim
Reklama girer mi bilmiyorum ama Dinçer Güner'in kurmuş olduğu bir site var. Sorum geldi.com isminde bir site. Ben çok kafama takılan şeyleri oraya soruyorum. Bizzat kendi değildir yanıtlayan elbette başka astrologlar da çalışıyordur ama ben memnun kalıyorum genelde. Mesela evlilik zamanımı sormuştum yıllar önce hayatımda da biri yoktu sonrasında dediği tarihler arasında evlendim. Sağlık ve hamilelik ile ilgili de çok soru sordum. Haritama göre baktıkları için genelde yol gösterici oluyor.

herkese merhaba
ben astrolog emi far'ı öneriyorum herkese. tesadüfen youtube'da karşıma çıktı sonra instagramdan takip etmeye başladım geçenlerde de kendisine doğum haritamı yorumlattım görüntülü konuşma ile yaptık. enerjisi anlatım tarzı süper biri herkesin anlayacağı dilde konuşuyor ve sempatik. beni bana o kadar güzel anlattı ki şaşırdım doğrusu. fiyatı da piyasaya göre uygun.
daha önce bir kere çok meşhur birine bir kere de burada önerilen bir astroloğa baktırmıştım ve ikisindede büyük hayalkırıklığı yaşadım. çok meşhur olan baştan savma üstten bakan bir tavırla bakmıştı. zaten bu astrologların kahin gibi üstten bakan halleri çok itici geliyor ama emi far hiç öyle biri değil, bakmanızı tavsiye ediyorum
Bunu yazdınız mı bilmiyorum ama ya da soruldu mu.. Fiyat nedir? Genel olarak mı haritaya baktırdınız yoksa soru üzerine mi?

Ben sorumgeldi.com’dan horary baktirdim ve Malesef hic
Memnun kalmadim tutarli degildi
Kendim de astroloji egitimi almis birisioldugumdan, acikcasj ozensiz buldum yorumu

Arkadaşlar tarot eğitimi veren varmı astroloji tabanlı falan tavsiye edeceğiniz?

Allah rızası için işini aşkla yapan birkaç astrolog önerir misin ??
Benim bildiğim biri var hatta ismini öğrendiğiniz de sizde hakkında ki haberlerden anlayabilirsiniz.amacim reklam değil arkadaşlar hem astrolog hemde benm 4 senedir çektiğim sıkıntılarımı bitiren kişidir kendisi ve ben cok aradım ihtiyacı olan bi kac kisiye de faydam dokunursa bi dua yeter:)

Benim bildiğim biri var hatta ismini öğrendiğiniz de sizde hakkında ki haberlerden anlayabilirsiniz.amacim reklam değil arkadaşlar hem astrolog hemde benm 4 senedir çektiğim sıkıntılarımı bitiren kişidir kendisi ve ben cok aradım ihtiyacı olan bi kac kisiye de faydam dokunursa bi dua yeter:)
Astrolog cektigin sıkıntıları nasil bitirdi cok mrk ettim🤗

Reklamlar :)
Sıkıntı bitiren astrolog. Com😃

X