Avrupa yakası memnun kaldığınız kadın doğum doktor tavsiyeleriniz kızlar 🌸

sevdamelegim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2023
27
17
32
Kızlar transfer olucam yakın zamanda ve gebelik oluşursa Avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz memnun kaldığınız doktor önerilerine ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum 💞

Atakent Acıbadem hastanesinde Prof Mehmet Aytaç Yüksel çok iyi bir doktor
merhaba riskli gebelik üzerine mi gittiniz acaba kendisine? Ben de iyi bir perinatolog arayışındayım. 14 haftalık gebeliğimde suyum geldi ve bebeğimin kalbi durduğu için gebeliğim sonlandı. Kendi doktorum bir perinatoloji uzmanına gitmem gerektiğini söyledi bu sebeple araştırıyorum ben de. Bir de özel sağlık sigortaları geçiyormu Aytaç beyde bilgin varmı? bazı prof.larda geçmiyor sanırım

merhaba riskli gebelik üzerine mi gittiniz acaba kendisine? Ben de iyi bir perinatolog arayışındayım. 14 haftalık gebeliğimde suyum geldi ve bebeğimin kalbi durduğu için gebeliğim sonlandı. Kendi doktorum bir perinatoloji uzmanına gitmem gerektiğini söyledi bu sebeple araştırıyorum ben de. Bir de özel sağlık sigortaları geçiyormu Aytaç beyde bilgin varmı? bazı prof.larda geçmiyor sanırım
Aytaç bey peritanatolog,benim devam etmedi transfer aşamasında kaldım ama devam eden arkadaşım vardı.Sağlıklı doğum yaptı çok şükür
Sigorta konusunu hiç bilmiyorum ama Aytaç bey çok iyi bir hoca

Aytaç bey peritanatolog,benim devam etmedi transfer aşamasında kaldım ama devam eden arkadaşım vardı.Sağlıklı doğum yaptı çok şükür
Sigorta konusunu hiç bilmiyorum ama Aytaç bey çok iyi bir hoca
yorumunuz için çok teşekkür ederim umarım tekrar sağlıklı bir gebelik yaşar ve bebeğinizi kucağınıza alırsınız en doğru zamanda 🙏

X