Avukat olan arkadaşlar yada bilgisi olanlar.

Daha önceki konularınızdada söyledim eğer hacizlik olursanız maaşınızın 4/1 alınır ev eşyasında ilk aşamada alınmıyor öncelikle tesbit ediliyor ama şu vaeki zaten araba hacizlik ise arabaya yakalama koyarlar yakalanır ödemezse iz satışa çıkarılır ve ederi 70 bin ise daha ucuza satılır borç kapatılır kalan olursa size verilir zaten sizin araba değil bırakın ne olursa olsun ben işbankasının icra dosyalarına bakıyorum genelde hacizleri bbu şekilde ilerliyor
Allah razı olsun sizden çok güzel açıkladınız çok sağolun 🌸

Bence kaynın sizi oyalıyor araba eşinin üstüneyse borç da onun kendinizi daha fazla üzmeyin lütfen eşiniz halletsin

Bakın lütfen rica ediyorum alay etmeyin Allah rızası için alay konusu haline getirmeyin önemli bizim için bilgisi olanlar yazarsa iyi olur
Daha önceki konularınıza yazılmıştı, açıp onları okusanıza. Asıl siz alay ediyorsunuz insanlarla.

çözülmeyen aynı problem için burada 8 farklı konu açana kadar neden gidip bir avukattan danışmanlık almıyorsunuz ?
tabi danışmanlık parayla, burası bedava, sizde haklısınız !

Daha önceki konularınıza yazılmıştı, açıp onları okusanıza. Asıl siz alay ediyorsunuz insanlarla.

bu kadar önemliyse gitsin işinin ehli bir avukatla bire bir görüşsün zaten. kadın kadına destek olsun diye açılmış bir sitede kadın kadını kullanıyor artık yahu.

X