Awox marka erken gebelik testi

Glcn19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2020
624
259
36
Merhaba hanımlar reglime 7 gün var awox marka erken gebelik testi yaptim sanki gölge gibi bir çizgi var gören bir tek benmiyim. Birde daha önce aranızda bu marka testi kullanan oldumu. Umutlanmasam mı bilemedim

Eklentiler

• 20210526_113017.jpg
    20210526_113017.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 212
  • 20210526_112950.jpg
    20210526_112950.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 172
  • 20210526_113442.jpg
    20210526_113442.jpg
    95 KB · Görüntüleme: 171
Merhaba hanımlar reglime 7 gün var awox marka erken gebelik testi yaptim sanki gölge gibi bir çizgi var gören bir tek benmiyim. Birde daha önce aranızda bu marka testi kullanan oldumu. Umutlanmasam mı bilemedim
Sanki gölge çizgi var gibi ama 7 gün varmıs daha bence bi kaç gün sonra testi tekrarla.

Evet öyle beklemek zorundayım hicbir sebep yokken hamile kalamayıp son 4 yılda yapılan tum tedavilerde negatif sonuç alınca insan her ay bir umut yapıyor ne yazikki.

sana hak veriyorum ama çok erken başlamışsın test yapmaya

o heyecan o meraktan yaşayacagın kasılmalar seni gereksiz gerecek

onu demek istiyorum cnm benım ,

yoksa evlat isteyen herkes dualarımda :dua:

sana hak veriyorum ama çok erken başlamışsın test yapmaya

o heyecan o meraktan yaşayacagın kasılmalar seni gereksiz gerecek

onu demek istiyorum cnm benım ,

yoksa evlat isteyen herkes dualarımda :dua:
Yok tahmin edebiliyorum düşünceni ama elimde degilki belki bana deli diyeceksin cikmayacagini bile bile reglime 10 gün kala test yapmaya başlayan biriyim 🙈🙈

Hayalet bir çizgi var ama pozitif midir bilemem bu marka test ile tecrübem yok cünkü. Rabbım tez zamanda nasip etsin inşallah o mutluluğu

İnşallah bir dahaki ay olur. Birde bu tip testler yanıltıyor. Ya kaset test yada predictör öneririm
Ben bütün marka testlerde hayal kırıklığı yaşadım ne yazıkki canım. Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda anneliği yaşatmayı nasip etsin inşallah🤲🤲

Canım ben de erken gebelik testi denemiştim. Bir ay ikinci çizgi silik çıktı. Çok unutlanmıştım ama regl olmuştum. Bir daha da o tip testlerden almadım. İki gebelik yaşadım ikisini de denk geldi açıkçası ovula marka kaset tipi gebelik testi ile öğrendim. Hatta ikinci gebeliğimde farklı marka kaset tipi test de denemiştim ovula kadar net göstermedi. O yüzden ovula yı tavsiye ederim.

Canım ben de erken gebelik testi denemiştim. Bir ay ikinci çizgi silik çıktı. Çok unutlanmıştım ama regl olmuştum. Bir daha da o tip testlerden almadım. İki gebelik yaşadım ikisini de denk geldi açıkçası ovula marka kaset tipi gebelik testi ile öğrendim. Hatta ikinci gebeliğimde farklı marka kaset tipi test de denemiştim ovula kadar net göstermedi. O yüzden ovula yı tavsiye ederim.
Tavsiyen için teşekkür ederim canim artık akışına bıraktım ne ovulasyon testi yapacağım nede gebelik testi testte almadım almayacağım 😂😂

X