Aykut Özpür(İstanbul) vs Eren Taştan(Ankara)

bahars

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2008
33
11
Merhaba hanımlar, yıllardır buradaki burun estetiği başlıklarını takip ederim ama ilk defa mesaj atmak kısmet oldu. Sizlere bir konuda fikir danışmak isterim.

Birkaç ay önce Aykut bey ile görüşmeye gittim. Kendisini parlatmaya çalışmayan, yalın bir dille konuşan, olgun bir doktor kanaatimce. En az üç dört yıldır yaptığı burunları takip ederim estetik algısı oldukça yüksek biri olduğunu düşünüyorum.

Peki neden Eren bey şıkkı belirdi kafamda?

Çünkü İstanbul yaşadığım şehre çok uzak. Hele ki ortalığın bu denli karışık olduğu bir zamanda( iş yerinden izin almam da zor oluyor) gidip gelmek çok sıkıntılı oldu benim için. Bir de ameliyat süreci işin içine girince gözüm korkuyor.
Ankara yakınımda ulaşımı kolay, gidip gelmesi kolay.

Mesele şu ki Eren beyi tanımıyorum, görüşmüşlüğüm de yok. Yalnızca bu işin duayenleri arasında anıldığını biliyorum. İnstagram sayfasındaki vakalarını da başarılı buldum kendimce. Estetik algısı yüksek birine benziyor.

Eren bey hakkında bilgi sahibi olan var mıdır aramızda?

İlk defa ameliyat olan hastalarına verdiği 2021 fiyatı nedir?

Siz olsanız Aykut beyden vazgeçer miydiniz? Kendisiyle ilgili görüşleriniz nelerdir?

Şimdiden çok teşekkür ediyorum..

Siz taburcu olurken Eren Bey ziyarete geldi mi, genel olarak ilgili miydi, bana da ilgi yönünden eksik geldi..
ameliyattan sonra uyandığımda uğradı yanıma ama ertesi gün görüşmedik. bir hafta sonra tamponları aldırmaya gittiğimde muayene etti. kısa tutuyor görüşmeleri ama bir problem yaşamadım ben her şey yolundaydı hani olmasaydı tavrı nasıl olurdu daha mı çok vakit ayırırdı bilmiyorum tabi

Herkese merhaba başlığımı güncellemeye geldim. Bir ay kadar önce Eren beye ameliyat oldum. Operasyon sonrası hiçbir şekilde burun ağrısı çekmedim yalnızca anesteziyi attığım ilk iki gün çok başım ağrıdı. Bunun yanı sıra morluğum yok denecek kadar azdı şu an eser kalmadı, özetle operasyon sonrası dönemim oldukça konforluydu. İlk ay kontrolüme gittim her şeyin yolunda olduğunu söyledi doktor bey. Fonksiyon olarak gayet iyi nefes alabiliyorum. Etrafımdaki herkes burnumun çok doğal ve güzel olduğunu söylüyor, ben de memnunum. Ödemlerim de ilk ayda yüzde doksan gitti diyebilirim. Doktor hakkında sorusu olan varsa cevaplayabilirim.
Merhaba özelden eren beyin yaptıgı burnu atabilir misiniz bana? Ben de 2. Ameliyat icin doktor bakıyorum cünkü

ameliyattan sonra uyandığımda uğradı yanıma ama ertesi gün görüşmedik. bir hafta sonra tamponları aldırmaya gittiğimde muayene etti. kısa tutuyor görüşmeleri ama bir problem yaşamadım ben her şey yolundaydı hani olmasaydı tavrı nasıl olurdu daha mı çok vakit ayırırdı bilmiyorum tabi
Merhaba 2. Ameliyatım olacak Eren bey den memnun kaldınız mı resim atabilir misiniz lütfen 🙏🏻 Abdülkadir Göksel hocaya giden var mı acaba bir yıl sonraya randevu verdiler?

barış çakıra muayene memnun kaldınız mı eren beyi nasıl seçtinizikisi arasında kaldım

Barış beye muayene olmadım. Eren beyle tanıştıktan sonra kendine güvenen hali, tavrı, duruşu bana çok güven verdi. Başka bir doktor arayışına girmedim açıkçası

X