Babalık

glanz89

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2022
47
20
35
Merhaba
33 yaşındayım, evliyim. Benim annem, babam çok ilginçti ailem. Babama baba demeden büyüdük. Annem babama karşı agresifti, cünkü babam cok ilgisizdi. Onun evinde oturuyordu babam. Sonra babanem öldükten sonra babam evden gitti. Ben evlenirken hiç yardımcı olmadı. Korona oldum ölümden döndüm hep kendimiz gittik geldik. Annemde gel dedi gelmicem dedi yanına. Evi var babamın sat cocuklarına yardım et ev Alıcaz biz. Kalanına bankaya koyarız dedi babam ben evi satmam gelmem dedi. Ben zor günler geçirdim hiç yanımızda olmadı. Eşimin babası daha baba gibi davranıyor. Geçen kayınpederime demiş ben birşey yapamam gelsinler burda yaşayalım demiş. Konu para da degil ama benim için bitti diyorum. Herşey para degil ama neden bazı insanlar böyle anlamıyorum. Annem kardeşimi bıraktı iki kadını. Oda evlenecek yakında aile soruyor utanıyor. Siz napardınız

Babanız babalık sorumluluklarını yerine getirmemiş olabilir ama ev konusunda haksız bir tarafı yok. Annenizle ayrılmışlar ve birlikte yaşamak zorunda değil. Evi satsa nerede yaşayacak size gelsinler yanimda kalsınlar demiş ev konusunda haksız değil bence

Evlenmiş, yuvanızı kurmuşsunuz.

Eşinizle beraber göğüsleyeceksiniz hayatı, akıl mantık alıyor mu hiç, evini satıp size yardım etmesini?

Evi satıp parasını verse, o parayla napmayı düşünüyorsunuz?
Annenizin çağırma sebebi de zaten evi satıp parasını versin diye, adam güvencesini niye satsın.

Bencilce bir istek.

Annem kardeşimi bıraktı iki kadını.
Anneniz evleniyor yazmışsınız.Anne babanız boşandı mı?Kardeşinizi nereye bıraktı?O kaç yaşında?İki kadın kim?
Geçen kayınpederime demiş ben birşey yapamam gelsinler burda yaşayalım demiş
Babanız nerede?Nerede yaşayacaksınız?Eviniz yok mu?Babanız niye yaşadığı evi satsın?

X