Babam m ne oldu?

CANIM YEŞİLİM İNAN YENİ YENİ OKUMAYA BAŞLADIM BU BÖLÜMÜ VE YAZILARINA ŞAHİT OLUNCA İÇİMİ DERİN VE ANLAMINI BİLMEDİĞİM BİR ACI KAPLADI. SANIRIM SENİN ACILARINI YÜREĞİMDEN HİSSEDİYORUM. HAYATI BİZLERE ÖĞRETENLER ÖĞRETİRKEN ADİL OLDUGUNU SÖYLEMEDİLERKİ? BU HÜZÜNLE YAZACAK BİRŞEYLER BULAMIYORUM CANIM BENİM. UMARIM HAYAT SANA BANA VE HEPİMİZE İYİ DAVRANIR.... SEVGİLERİMLE KAL....:teselli:

özgender hayat yaşanmışlıklarla var hüzün ve neşe yanyana sizinle paylaşınca rahatladığımı hissettim ve belki bir cümlem örnek olur diye...sende sevgiyle kal...

Yeşilim yazılarını büyük bir merak ve zevkle okuyorum.Bizlerle paylaştığın için çok teşekkürler

YEŞİLİM 2 gündür (önceki yazını dün farkettim) yazılarını büyük bir ilgiyle okuyorum. Gerçekten çok güzel akıcı fevkalade anlatıyorsun emeğine ellerine kollarına sağlık canım

Yeşilim nefesimi tutmuş senin değerli paylaşımlarını bekliyorum .Selam nasılsınız sizleri özledim ancak günün erken saatinde kk gire biliyorum buaralar azıcık tatlı bir telaş var .iyikivarsın.

sende iyiki varsın hatiş okuyorsun işte.yakında buluşmak üzere

yeşilim çok etkiliyiciydi bir fikrim var kandine ait bir köşe yapsanda oradan takip etsek yazılarını neden dersen daha önce yazdığın 2 bölümlük yazının diğer bölümlerini okuyamadım daha doğrusu bulamadım
Link Silinmiştir.

pandora yeşilimin konularına bakarsan bulursun hepsi orda çocukluğumun annesi 3. yazdım o da var.
köşemdede yazılar var vakit bulunca toplıyacağım köşeme tümünü.
ilgine teşekkürler.

Yeşilim yazına bayıldım,üzüldüm.Boşver hayat bazı konularda ciddiye alınmaması gereken bir film tadında yaşanmalı bence.Bak benim babamın kaç evlilik yaptığını bile bilmiyorum.45 yıl sonra kardeşilerim benimle irtibat kurmak istiyor.Babamın bana dediği de 'benim gibi baba bulamazsın, hayatının hiçbir döneminde seni anasız koymadım'. Gerçi espri ama doğru.Yine de ben babamı geç buldum ve onu çok seviyorum.Kadersizmiş diyorum.Ceketini al git, ceketini al git bu da zor olmalı.

hüsran,bazen hüsran oluyor hayatlar.herşey biz insanlar için,yaşanıyor işte.
önüne geçemiyoruz yaşananların. paylaştığın için sağol canım.

Sen de sağol yeşilim.Hayat üzülmeye değmeyecek kadar kısa.Bence zamanını yaşanmış ve bitmiş şeyler için harcama.En kısa zamanda mutluluk içeren yazılarını okumak istiyorum canım.

cnm yazın birharika çok şeyler anlatıyorsun eline diline yüreğine sğlık öptüm.

sizlerde harikasınız dimağ sağol canım.baba ve çocuk beraberliği ayrı bir lezzettir biliyorum allah daim etsin.

X