Babasi kizimi yabanci sevgilisi ile ayni evde agirliyor

umuthepolmaliaslinda

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2014
679
432
Uzatmak istemesemde biraz uzun bir konu. Aldatildim ayrildim bosandim. Kizim o zamanlar 4 yasindaydi bugün 9. Babasini yilda bir kere ziyarete geldi. Aldim kizimi ingiltereye getirdim babasini görsün diye. Benimde kiz kuzenim burada yasiyor Bende onda kaliyorum. Neyse aradan bir hafta on gün gecti. Megerse cocugum geldigi günden beri babasinin evinde babasi ve babasinin sevgilisi ile kaliyormus. Babasi annene söyleme kizar dedigi icinde bana söylememis. Aslinda benden gizleme huyu yok. Ama daha öncede bu durum oldugunda babasina cok kizmistim. Kizimda hic hosnut degil. Ama zavalli ne yapsin ben gö dermem babasina diye gizlememis benden. Sonra bugün aglayarak anlatti bana. Ben babamla yalniz kalmak istiyorum diye. Kötü bir durum yasanmamis ama cocuk huzurlu olmuyorum diyor. Bu arada o kadin beni aldattigi kadin. Ve bunu kizimda biliyor. Büyüyünce ögrendi. Bana kalsa göndermicem ama cocukta cok mutsuz olacak. Babasina söylemis istemiyorum diye ama babasi söyledim gitmiyo diyormus. Baba olacak o adamla sakince konusmak istiyorum cünkü aklini basina alsin kizima zarar vermesin istiyorum. Ahlaki degerleri zarar görmesin cocugumun diye. Nasil konusayim o adamla?

Göndermeyin tbiki elin gevuru ne yapcagı bellimi olur yabancılarda utanma duygusu yok ahlaki acıdan kızınızda rahatsız olmuş dile getiremedigi seyler olabilir heleki sizle evliyken aldattıgı o kadınsa hayatta göndermem büyüyünce anlar zaten

Göndermeyin tbiki elin gevuru ne yapcagı bellimi olur yabancılarda utanma duygusu yok ahlaki acıdan kızınızda rahatsız olmuş dile getiremedigi seyler olabilir heleki sizle evliyken aldattıgı o kadınsa hayatta göndermem büyüyünce anlar zaten
Ayni duygulari paylasiyorum. Gece sabaha kadar uyuyamadim. Göndermicem dedom kizima ama iste oda hic görmemekten iyidir gibi kabul edecek o kadinin evde olmasink. Öyle anlasiliyor sözlerinden Dua edin ne olur cikmazdayim

Bence direk o kadınla konuş yaaa aaaa sinirlerim zıpladı kocamı aldığın yetmiyor gibi kızımı huzursuz etme bari yılan aaa çok sinirlendim

X