Ortopedi Bacak agrisi...

Zeyker10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2019
34
5
34
Merhabalar, 1- 2 aydir sol bacagimi kivirdigimda yukari dogru bir agri olusuyor.Bazen bu agri 2 bacagimdada olusuyor(kivirdigimda).Doktora gitmeden sizlere danismak istedim.Aranizda boyle bir rahatsizlik yasayan veya duyan var mi?Hepimize saglikli bir yasam diliyorum🍀

Bir sandalyeye oturun. Elinizi dizinizin üzerine koyun. Dizinizden aşağısını yukarı aşağı yapın. Elinize gelen tık tık diye hissiyat var mı? Yani ses duyulabilir gibi çıkmaz ama elinizle hissediyor musunuz ?

Yaptım ama yok duymadım,hissetmedim sadece ayağa kalkınca üst bacagımın arka kısmında kas ağrısı gibi bir şey oluştu.Sizin düşünceniz neydi acaba?Yorumunuz için de çok teşeklür ederim.

Ben uzman değilim yanlış yönlendirmeyim sizi. O hissettiğiniz kas ağrısı da olabilir eğer tam dizinizin arka tarafındaysa baker kisti denilen zararsız bir kist var ondan oluşmuş olabilir. 1-2 aydır devam ediyorduysa keşke doktora gitseydiniz şu virüs olayları bitsin siz yine de bir doktora görünün. Kilolu musunuz bir de onu sorayım?

Ben uzman değilim yanlış yönlendirmeyim sizi. O hissettiğiniz kas ağrısı da olabilir eğer tam dizinizin arka tarafındaysa baker kisti denilen zararsız bir kist var ondan oluşmuş olabilir. 1-2 aydır devam ediyorduysa keşke doktora gitseydiniz şu virüs olayları bitsin siz yine de bir doktora görünün. Kilolu musunuz bir de onu sorayım?
Genel olarak diz kapağım ağrıyor ve üst bacaga doğru sızısı çıkıyor.Servisle seyahat ediyorum ve bacagımı ön koltuğa dayanmış oluyor bazen ondan olabilir mi?Dediğiniz kist korkulacak bir olay mı?yaşım 20 küsür kilom ise 64.5 😔

X