Bahçeci pgt rahim dinlendirme embriyo dondurma histereskopi

Kahvebademm

Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
243
307
Merhaba arkadaslar 2 başarısız tüp bebek denemem var. 3. Yü bahçeciyle anlaşmalı bi dr ile devam ediyorum. Bahçecide şuan fiyatlar ne durumda. Yakın zamanda tedavi gören arkadasların yorumlarını bekliyorum.
histereskopi
Embriyo dondurma
Rahim dinlendirme
Pgt işlemleri yapılacak. 😊😊

Selam Hgs yi orda cektirmiyorsun zaten istedigin yerde cekebilirsin.embriyo yillik dondurma 2550 tl.rahim dinlendirme 2100 tl tup bebek 12000 tl ama icinde yumurta toplama kan tahlilleri ve transferi var. genetik tani ise embriyo basi 325 euro

Selam Hgs yi orda cektirmiyorsun zaten istedigin yerde cekebilirsin.embriyo yillik dondurma 2550 tl.rahim dinlendirme 2100 tl tup bebek 12000 tl ama icinde yumurta toplama kan tahlilleri ve transferi var. genetik tani ise embriyo basi 325 euro
Ben bir klinikle görüştüm dr acımadem ve eurofertil ile çalışıor rahim dinlendire 4000 tl dediler. Çok geldi bana. yıllık dondurma 1750/2000 tl. tüp bebek te 7500 /8000 tl dediler.

Hemen hemen ayni aslinda ama ben doktor ile olan iliskiyede cok inanarim bahcecinin adi var diye gitmedim oraya dt dr mehmet resit asoglu icin gittim.cokta memnunum.

Rahim dinlendirme diye bişey yok zaten bence sırf para almak için yapılıyo. Taze transfere ek olarak bi işlem yapılmıyoki. Zaten transfer olmayacaksa dondurma parası ödeniyo. Bana sacma geldi

X