Bakıcı abla arıyoruz. İlgilenenlere duyurulur.

Doris33

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2019
40
29
38
Merhabalar,
İstanbul Suadiye’de oturuyoruz. Haziran Temmuz Agustos aylarında bizimle yazlığa Bodrum’a gelecek 25-30 yaşlarında bir bakıcı arıyoruz. Yemek yapmayacak . Oğlum 2,5 yasında sadece onunla ilgilenecek Ve Ev düzeninden sorumlu olacak. Ücret 10000 tldir. Haftada 1 gün izin. Kullanmadıgın İzin günleri ücretine eklenecektir. İlgilenenler 538-390 0566 Bige

Merhabalar,
İstanbul Suadiye’de oturuyoruz. Haziran Temmuz Agustos aylarında bizimle yazlığa Bodrum’a gelecek 25-30 yaşlarında bir bakıcı arıyoruz. Yemek yapmayacak . Oğlum 2,5 yasında sadece onunla ilgilenecek Ve Ev düzeninden sorumlu olacak. Ücret 10000 tldir. Haftada 1 gün izin. Kullanmadıgın İzin günleri ücretine eklenecektir. İlgilenenler 538-390 0566 Bige
Bakıcım.com diye mi ne bir site vardı

Burdan buldugunuz bakiciya guvenebilecek misiniz? Bu tip seyleri tavsiye uzerine bulmak daha iyi ama oyle bi seceneginiz yoksa mecbur tabi

Ben Antalya iş ilanlarına vermiştim ilan. kızım için gündüzlü aldım. Epey başvuran olmuştu. Bana gelen kız 18 yaşındaydı. Ev işinden asla anlamıyordu ama kızımla iyi anlaşıyordu. Sonrasında eşimle karar aldık. Kendimiz bakıyoruz.
İsterseniz sizi de yönlendireyim. Sizin kriterleriniz nedir? Yabancı uyruklu ister misiniz? Sigara kullanması sorun mudur? Ama şimdiden ilan verip Haziran’da işe almanız ve belli bir süre almanız sıkıntı olabilir. İnsanlar devamlılık istiyor ve 2 ay beklemez 🤷🏻‍♀️

X