Saç Rengi ve Saç Boyama Bakır Saç Bakım.

YngYang

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2020
217
127
25
Merhaba Arkadaşlar. İlk defa saçımı boyadım. Barbie sarısı tonuna yakın saç rengimi Kızıl Bakır'a boyadım. Açıcı falan kullanmadık, direk boyadık tuttu fakat bende biraz fazla titizlik olduğu için hergün yıkanmadan duramam. Oyüzden boyam çok çabuk akıyor ve 2 hafta sonra dibim geliyor ve saçımın parlaklığı gidiyor. Açık bakıra dönüşüyor. Biraz da eski saçıma istinaden sertleşme var.

İnternette biraz araştırdım. Genelde sarı, ombre ve gri saçlar için sampuanları gördüm.
Bana önerebileceğiniz, sizin kullandığınız, bakır saç rengi için sampuan, maske veya krem var mı?
Yorumlarınıza çok ihtiyacım var. Bilen arkadaşları bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Bu boya renkli saçlar icin bir boya. Yani mavi yesil gibi bir turuncu aslinda. Ama sizin gibi bakir boyayanlar rengin ustunden gecmek icin bununla boyuyorlarmis. Hem amonyaksız diye zarar da vermiyor.

Bakim konusuna gelince banyoda sac kremi kullanmayin, banyo sonrasi yag bakimi yapin. Gün icinde Kuru hissettikce yaglardan surun uclara. Cok sık yıkanmayın.

Çok teşekkür ederim. Rengi çok akıyor o konuda sıkıntım var. Sultan bakırı kullanıyorum ama açılıyor 2 hafta içinde

X