Bakireyim, ilk ilişkim için çok zorlanıyorum..

Merhaba maalesef denemeyi durdurduk 2 haftadır uğraşmıyoruz çünkü olmuyor ben girişe izin vermiyorum :KK43:
Bende sizin gibiydim aylarca uğraştım düşündüm taşındım ilk sefer yaptım acıdı kanadı diye devam etmedim bi keresinde alkol aldım gevşedim diye düşündüm yaptım ama yeterli ıslanma olmadığı için çok kanamam oldu tabi o sefer ben kendim üstüne geçtim kendim kontrolü aldım bir kere girdi çıktı canım yanmadı ama çok kanamam oldu hastanede durdurdular bunları sizi korkutmak için demiyorum siz çok islanırsınız sizin ki kolay olur ama kendinize güvenin bir sefer cesaretle yapin

Bende sizin gibiydim aylarca uğraştım düşündüm taşındım ilk sefer yaptım acıdı kanadı diye devam etmedim bi keresinde alkol aldım gevşedim diye düşündüm yaptım ama yeterli ıslanma olmadığı için çok kanamam oldu tabi o sefer ben kendim üstüne geçtim kendim kontrolü aldım bir kere girdi çıktı canım yanmadı ama çok kanamam oldu hastanede durdurdular bunları sizi korkutmak için demiyorum siz çok islanırsınız sizin ki kolay olur ama kendinize güvenin bir sefer cesaretle yapin
Kayganlaştırıcı neden kullanmadınız resmen işkence çekmişsiniz :110: Yeteli ıslanma olunca acıma olmaz mı diyorsunuz?

Kayganlaştırıcı neden kullanmadınız resmen işkence çekmişsiniz :110: Yeteli ıslanma olunca acıma olmaz mı diyorsunuz?
İlkinde kayganlastirici kullandım ama yeterli olmadı sanırım ikincisinde de yeterli ıslanma olmadı acele oldu o yüzden doktor ıslanma olmadığı için yırtık olmuş dedi kanı tamponla durdurdu ben bakire değilim zar yırtıldı ama heralde her ilişkide hala yırtılmaya devam ediyor yeterli ıslanma kayganlik olursa sorun olmaz bence

Ben de ilk iliskimde bunlari yasiyodum. Vajinismus kadar ciddi kilitlenme gibi bisey olmuyodu ama girmek icin ittirdiginde bi yerden sonra canim yaniyodu ve devam edemiyodum. Durumu basindan cozmek icin kadin dogum uzmanina gittim kayganlastiriciyla birlikte kamera gibi bisi soktu. Hafif kasildim ama girdigini fark edince demekki olabiliyomus dedirtti doktor bana. Ve hafif kanamanda olmus tahris gibi yani kismen başarılı olmussunuz iliskide dedi. Zaten herhangi biseyin girebildigini yasayinca kendine guveni geliyo insanin. O an doktora gercekten tamami icimdemi suan diyerek şok oldugumu hatirliyorum :) vajinismus olsaydin suan burda bacaklarini asla aralayamiyo bile olurdun hic bi sorunun yok dedi. Partnerin once parmagiyla denesin dedi. Eve döndüğümde oyle yaptik ve oldu. Sonrasindada devami geldi zaten :) bu arada sonrasindada bi sure penisin vajinaya giris ani zor olmaya devam etti ama girebiliyodu sonucta ve zamanla kolaylasti :)
Merhaba zamanla kolaylaştı demişsiniz bu kaç sefer sonra oldu 3-4 birliktelik sonrası mı? Bir de zevk alabildiniz mi ben içime tamamen yeni alabildim hafif acı da vardı ama zevk alamadım o yüzden soruyorum

X