Örgü Bana bi konuda yardım eder misiniz?

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

buketozturk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2019
2
0
23
Ben aktif biriyim sürekli İngilizcemi geliştirmek ve eğlenmek için yabancı diziler izlerim ve bunlar genelde netflix olur şu ana kadar sayısız dizi izledim sex education staranger things lost Sense8 girl boss hakan muhafız the end of the fucking world gibi ve bunları hep diğer sitelerden izledim maddi durumumuz çok da iyi değil netflix hesabım yok o yüzden bana eğer kullanımıyorsanız benle iletişime geçip tabi isterseniz hesabınızı verir misiniz bunda zorlama yapmıyorum fakat çok üzülüyorum başkalarının hesabı olduğu halde kullanıyorlar izlemiyorlar eğer sizin için de böyleyse hesabınızı benle paylaşır mısınız benle iletişime geçebilirsiniz eğer düşünceniz ters ise lütfen bi şey yazmayın gururum kırılır yaşım 15 adım Buket öğrenciyim sadece netflix hesabınızı benle paylaşmanızı istiyorum dolandırıcılık gibi bi düşüncem yok dediğim gibi eğer bana yardım etmek istiyorsanız benle iletişime geçebilirsiniz lütfen hesabınız var ise bana da verin babam çalışacak durumda değil maalesef ama ben başarılı bir öğrenciyim

Eeee, sonra?

Internete girme imkanın varsa, online karşı tarafla iletişim halinde ol, hem öğretici, hem eğlenceli. Yeni arkadaşlıklar da kurabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X