bana psikolojik şiddet uygulayan eski sevgilim, annesi ve destekleyen teyzem

merhabalar ablalarım. ben 19 yaşındayım. arada sizden akıl almaya geliyorum buraya. sizle bir konu paylaşmak istiyorum ve akıl almak. benim 5 yıllık bir sevgilim vardı. bana sürekli küfreder, küçümserdi ama nasıl küfürler. annesine söylediğimde annesi bunlar küfür değil, annene sövse o zaman küfür olur derdi. ama gerçekten çookkk ağır küfürler ederdi bana. annesi bunda ne var ki derdi hep. bide oğlan çocuğu, enerjisini atamıyo, sana patlıyo o yüzden diye böyle olayı basite indirgeyip barıştırdı beni her seferinde. istese gider seni aldatır, karıya gider ama sadece sana küfrediyor, şükret falan diyodu. annesinin yaptıklarını da anlatayım; ben annemi kaybettim küçükken. ve bu yüzden bana zavallı, kimsesi yok falan diyip duruyodu yüzüme yüzüme. her gün görsem her gün söylüyordu bunu. ben çocuklarımın annesiyim, senin annen yok, benden başkası sana bu kadar sahip çıkmaz falan diyodu. yani evlenmiş gibiydik ve kaynanam gibiydi daha küçücük yaşta. ilk kez onların evine gittiğimde kıyafeti yanlış katladım diye seni gebertirim falan diye azar çekti bana hep böylelerdi. oğluna bakıcılık yaptırdı bana yıllarca beni böyle kura kura manipüle ede ede ve ben daha 14 15 yaşındayım. sana hiç dur diyen olmadı mı diyeceksiniz, onu anlatayım. teyzemle ve anneannemle tanıştırmıştım ikisini de, annesi tanışmak istemişti ısrarla. teyzeme ve anneanneme anlatmıştım bunları. çocuğun bize saygısızlığı yok diyip hiçbir şey demediler barış dediler. annesinin yaptıklarını da anlattım. sonuç olarak gidip onların yemeğini yedin dediler. böyle böyle ben yıllarca küçümsene küçümsene kafayı yemeye başladım. ayrıldım şükür, 1 2 ay oldu. teyzem bugün aramış diyor ki ikiniz barışın diye dilek dileyip fal kapattım. ve şu an sınav senemdeyim. tam derse oturacakken oturdum ağladım sinirimden hayır ya diyebildim sadece. bir şey dediğimde e sen buldun, sen sevgili oldun bizi tanıştırdın diyor. ne diyeyim ne yapayım bilmiyorum. çocuklukta olan bişey başıma bela oldu saçma bi şekilde. ve annesi teyzemle asla konuşmayı kesmiyor sürekli konuşuyorlar. teyzem de kadınla konuşmayı kesmiyor
O pislik ve annesinden kurtulmuşsunuz. Arkanızda kimse yok onu bilerek hareket edin. Evlenmeden önce ekonomik olarak güçlenmeye bakın.

merhabalar ablalarım. ben 19 yaşındayım. arada sizden akıl almaya geliyorum buraya. sizle bir konu paylaşmak istiyorum ve akıl almak. benim 5 yıllık bir sevgilim vardı. bana sürekli küfreder, küçümserdi ama nasıl küfürler. annesine söylediğimde annesi bunlar küfür değil, annene sövse o zaman küfür olur derdi. ama gerçekten çookkk ağır küfürler ederdi bana. annesi bunda ne var ki derdi hep. bide oğlan çocuğu, enerjisini atamıyo, sana patlıyo o yüzden diye böyle olayı basite indirgeyip barıştırdı beni her seferinde. istese gider seni aldatır, karıya gider ama sadece sana küfrediyor, şükret falan diyodu. annesinin yaptıklarını da anlatayım; ben annemi kaybettim küçükken. ve bu yüzden bana zavallı, kimsesi yok falan diyip duruyodu yüzüme yüzüme. her gün görsem her gün söylüyordu bunu. ben çocuklarımın annesiyim, senin annen yok, benden başkası sana bu kadar sahip çıkmaz falan diyodu. yani evlenmiş gibiydik ve kaynanam gibiydi daha küçücük yaşta. ilk kez onların evine gittiğimde kıyafeti yanlış katladım diye seni gebertirim falan diye azar çekti bana hep böylelerdi. oğluna bakıcılık yaptırdı bana yıllarca beni böyle kura kura manipüle ede ede ve ben daha 14 15 yaşındayım. sana hiç dur diyen olmadı mı diyeceksiniz, onu anlatayım. teyzemle ve anneannemle tanıştırmıştım ikisini de, annesi tanışmak istemişti ısrarla. teyzeme ve anneanneme anlatmıştım bunları. çocuğun bize saygısızlığı yok diyip hiçbir şey demediler barış dediler. annesinin yaptıklarını da anlattım. sonuç olarak gidip onların yemeğini yedin dediler. böyle böyle ben yıllarca küçümsene küçümsene kafayı yemeye başladım. ayrıldım şükür, 1 2 ay oldu. teyzem bugün aramış diyor ki ikiniz barışın diye dilek dileyip fal kapattım. ve şu an sınav senemdeyim. tam derse oturacakken oturdum ağladım sinirimden hayır ya diyebildim sadece. bir şey dediğimde e sen buldun, sen sevgili oldun bizi tanıştırdın diyor. ne diyeyim ne yapayım bilmiyorum. çocuklukta olan bişey başıma bela oldu saçma bi şekilde. ve annesi teyzemle asla konuşmayı kesmiyor sürekli konuşuyorlar. teyzem de kadınla konuşmayı kesmiyor
Sen kimseyi dinleme ,önüne bak, bir meslek sahibi olmaya çalış..
Annesiz olmak çok zor 😞 ama kimsenin sana karşı bu durumu kullanmasına izin verme, daha sağlam bas ayaklarını yere..
Lütfen teyze , eski sevgilin ve annesi olacak insanımsı yaratıklardan uzak dur..

Sevgi aramışsın küçüğüm erken yaşta ve yanlış adamla birliktesin. İnan seven adam bunları yapmaz ve annesin de bu yaptıklarına izin vermez. Sınavıma çalış üniversitene git sakın evlenmeyi düşünme sana bir abla tavsiyesi.

Valla helal olsun size. Boyle bir sacmalikla buyumenize ragmen kendinizi kurtarmissiniz. Sinava calismaya devam. Geri kalanlar gereksiz.

Normalde çalıştığının daha fazlasi kadar çalış. Güzel iş imkanlari olan bir bölüme yerleş. Bu teyzeyi, anneanneyi, amip eski sevgiliyi ve lanet anasını da göm geçmişe. Kendine cok guzel bir hayat çiz. Okudugun sehirde bir yaşam kurmaya çalış. Bütün imkanlar, fırsatlar seni bulsun hayatin boyunca. Çok guzel bir gelecegin olur umarim. Her şey gönlünce olsun.🌻

Bu gencecik yaşında senden 10 yaş büyük insanların farkına varamadığı manipülasyonların farkına varmışsın çok sevindim. Yazını okurken seni sarıp sarmalayasım geldi. Beynin açık pırıl pırıl, her şeyin farkına varmışsın daha da önemlisi bunun için bir adım atmışsın. Kim ne derse desin sen hep önüne bak. Güzelce sınavlarına hazırlan hayat inşallah seni çok güzel yerlere getirir. O güzel yerlere gelmek için de çaba gerekli lütfen çabalamayı bırakma. Gerekirse insanlarla da mücadele et. Bomboş bir kişiden bir aileden berbat bir gelecekten kurtuldun bence. Daha kimler gelir kimler gider sakın geri dönme :KK19:

Ah canım benim o kadar gençsinki..Çok kötü insanlara bulaşmışsın..Allah korumuş ayrılmışsın sakın barışma derslerine çalış sınava hazırlan.seni haketmeyen insanlara 1 dakikanı bile harcama..upuzun bir hayat var önünde..
Oğlu anasından beter anası oğlundan ahlaksız..
Ne yaşıyorsun nasıl bir hayatın var bilmiyorum ama sabret elbet iyi insanlar çıkar karşına

X