Gebeliğe Hazırlık BAT a 3 gün kala erken gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Inşallah pozitif görürsün hayırlısıyla, aslında kendi vücudunu tanıyan Bi insan bence farklılıkları hissediyor
Farklıyım evet ama korkuyorum yanılmaktan akıntım var mesela beyaz adet öncesi olmaz bende kuru olurum ama bu ay öyle değilim hayırlısı inşallah 😍

Benim son adet tarihim 16 Eylül dü ☺️ en son pazartesi kan verdim 63 138 549 olarak arttı. Pazartesi son kan verdim Bi daha vermedim sizin nasıl acaba
benim 14 eyluldu bat pazartesi 212 carsamba 451 bende vermedim kafam karissin istemiyorum acikcasi pazartesi yada sali gidicem kese gorunur insAllah.38 gunluk hesapladi saglik ocagindakiler.

benim 14 eyluldu bat pazartesi 212 carsamba 451 bende vermedim kafam karissin istemiyorum acikcasi pazartesi yada sali gidicem kese gorunur insAllah.38 gunluk hesapladi saglik ocagindakiler.
Inşallah görünür kese de kalp atışları da ☺️ ben ikisi Bi arada çıksın istiyorum ama olmaz herhalde kalp atışları genelde 7.haftada duyuluyormuş. Bende öyle Bi gün hesaplaması yapmadılar

Şuan hastaneye gitmem biraz sıkıntılı 2 gün bekleyip tekrar evde yapıp öyle gideyim diyorum hastaneye. yine böyle belli belirsiz silik çizgi olduğunda kimyasal olmuştu şimdi korkuyorum yine öyle olacak diye 😔
Onunla alakası yok canım. Yeni ise döllenme silik çıkıyor bende de öyle çıktı adet günü belirginleşti.

X